Příspěvky uživatele - 91.178

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jahody-kroucení listu, 5.5.2017 Obsahuje fotku
U jahodníku se kroutí listy.Nejde o začátek nějakého problému.
Zimní postřik, 5.5.2017
Pisatel má sice pravdu. Jenže tenkrát jsem stříkal jen jednou v zimě a pak už jen mšice a nebo nějaký kalamitní výskyt.Teď abych podle návodu nedal postřikovač z ruky. Skoro na každého škůdce jiný postřik a časté opakování krom toho stále zvyšující... celý příspěvek >
Položivé nově vysazené stromky, 21.4.2017
Jestli se zelení bod roubem jedná se o výhon podnože.U švestek mi vyrostly mirabelky. Jabloně které nezačaly pučet jsem vykopal celé namočil na 24h a znova zasadil.
Orsej, 29.3.2017
Mám plnou zahradu Orseje.Ze začátku mi nevadil, na jaře pěkně kvete a potom se zatáhne.Jenže co je moc to je moc. Vápnění nepomáhá.jak jej omezit?  
Geist, 23.3.2017
Jen jiný název pro průtahový destilát.
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 7.3.2017
Veškeré postřiky přestávám používat. Ne z důvodů ekologie ap.Ale z důvodů finančních a  fyzických. Prostě nejsem schopen zvládnou to množství doporučovaných intervalů. V minulosti jsem používal pouze zimní postřik a stačilo.Co se urodí to se... celý příspěvek >
Rakytník, 6.3.2017
Máte opravdu rakytník?Já jej pěstuji v dosti nevyhovujících podmínkách a zatím nikdy neuhynul. Na dvě samičí rostliny se dává jedna samčí.Dnes se často prodávají dvě rostliny v jednom kontejneru. U tohoto způsobu je třeba dávat pozor aby jedna... celý příspěvek >
Geist, 5.3.2017
Dostal jsem Trnkový geist.Proto že jsem se z podobným názvem nesetkal zajímal jsem se o co jde. Je to výluh z ovoce v silném alkoholu a následně znovu vypáleném. Dělal někdo něco podobného v domácích podmínkách?A z jakým výsledkem?
Kam kráčí zahrádkář?, 26.2.2017
Chápu nutnost reklamy ale ještě víc mne odrazuje úroveň většiny článků. Odběr všech časopisů jsem zrušil i z ekonomických důvodů.Vše co potřebuji najdu na internetu.
Přezimování karasů v jezírku, 31.1.2017
Já naštěstí tyto problémy nemám.Topné tělísko vyhřívá zatím spolehlivě.Jen jsem přikoupil malý akvarijní filtr se vzduchováním. Ten zapínám jen tak jednou týdně.
Dřevo do destilátu, 17.1.2017
Doporučuji zadat do vyhledávače"dřevo do destilátu".V jednom z odkazů je nabídka různých druhů dřeva. Dal bych odkaz ale nevím zda by se nejednalo o reklamu.
Vymrazování, 16.1.2017
Děkuji za odpověď.Nehodlám vzniklou tekutinu pít.Udělal jsem to proto že jsem nechtěl tak malé množství vozit na vypálení.Sito nebylo třeba v barelech vznikla porovitá hmota?ta při převrácení zůstala v hrdle a vytékala jen nezmrazená část.  ... celý příspěvek >
Vymrazování, 11.1.2017
To že to není něco neznámého vím.Na internetu je o tom dost odkazů.Mi šlo jen o to zeptat se zda to někdo dělá a jaký vliv to má na další postup.Zda to má vůbec význam.
Vymrazování, 10.1.2017
V loňském roce jsem měl málo kvasu a nedal jej zpracovat.Byl v 25L barelech.Při letošních mrazech v nich vznikla ledová tříšť.Nezmrzlou tekutinu jsem přelil do jiné nádoby.Nemám žádné měřidla a tak jsem dal do kastrůlku vymraženou tekutinu která po... celý příspěvek >
České ovocnářství zní: Titanik se potápí a na palubě se zpívá, 18.11.2016
Jaká je Vaše zkušenost s nákupem v obchodech typu OBI ap.Já tam koupil ve výprodeji ne v akci remontující maliník a kan.borůvku.Cena byla tak nízká že jsem neodolal. Obojí již třetím rokem dobře roste.Jinak nakupuji u místního pěstitele který se tím... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika