Příspěvky uživatele - 239.203

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Neznámá květina, 18.9.2016
Zkusím štěstí: Erythrina? (Vzhled rostlin - listy, výhony, apod. - na fotce je mi povědomý a tak přemýšlím a vzpomínám... Tipuji to na rostlinu z čeledi bobovitých... no a zatím jsem došel k tomuto tipu) Josef.
Co je to za kaktusy?, 18.9.2016
Začnu třeba já : 4 je Gasteria. Josef. A tím jsem taky skončil 
Včely na malinách, 4.8.2016
Taky od tématu za což se předem omlouvám. Ale v závěru píšu i o vosách... * Reine Claude destilát ze sadů dle mého názoru jednoho z naších nejlepších lihovárníků. Žufánek. Ale nepil jsem ji. A je to asi jen jejích okrajová záležitost, moc ji... celý příspěvek >
Sekačka Briggs & stratton 675 pracuje jen omezenou dobu, 7.9.2014
Zdravim, začněte kontrolou stopovacího kontaktu. Na konci lanka nad výfukem je kontakt, který má být při stlačené hrazdě brzdy bezpečně rozepnut. Je to patrno pohledem. Také lze kontakt vyzkoušet při suštěném motoru a pomalém uvolňování hrazdy nesmí... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika