Příspěvky uživatele - 64.118

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vysokotlaký čistič, 20.8.2008
Kovová čerpadla zase silně oxidují. Je to jakási slitina hliníku a asi po určité době nečinnosti vše uvnitř čerpadla zoxiduje. Karcher se také kazí. Asi opravdu záleží na kvalitě předřadného filtru.
jednoosák výroba samodomo koncepce, úpravy, návrhy, 13.8.2008
Řeším podobný problém ale s frézou tovární výroby z bývalé Jugoslávie. Chci ale vzadu použít pevnou poháněnou nápravu a traktorek udělat jako kloubák. Fréza má vývod na pohon zadní nápravy. Největší oříšek bude vyřešit ovládací prvky tak abych měl... celý příspěvek >
Jakou rotační sekačku?, 4.8.2008
Máte někdo zkušenosti s opravami motorů sekaček? Mám u své Husgvarny použitý ten nejjednodušší BS 3.5 hp. Sloužil hromadu let. V poslední době začal sem, tam poblafávat a blafal pořád častěji až se nakonec začal valit z výfuku černý dým. Jsou to... celý příspěvek >
výběr křovinořezu? HQ 235 HQ 333 MS 340, 2.8.2008
Cha, caha, cha! A co tak vzít pořádnou sekačku. Posečeno bude za půl hodiny a bez dřiny.  Nemyslete si, že nemám křovinořez. Na drobné dočištovací práce ujde ale sekat s tím louky a úvozy celý den bych se vyprdl. Na to mám pořádnou sekačku,... celý příspěvek >
Jak používat rotavátor (Misho), 2.8.2008
Ten příspěvek o rotavátoru do sběrných surovin jsem napsal já. S rutavátorem jsem pracoval a pracuji ale opravdu s rotavátorem a ne s atrapou rotavátoru. Rotavátor musí být nesený za strojem a musí mít vlastní pohon s trochu vyššími otáčkami, než... celý příspěvek >
Jak startovat?, 31.7.2008
Já bych také řekl, že startujete se sytičem opačně. To znamená, že motor v teple chytne i bez sytiče a vy vlastně místo aby jste sytič vyřadil, tak ho zapnete a tím motor zhasne. Mám křovinořez jiné značky a v teple chytá také bez sytiče, nebo stačí... celý příspěvek >
Elektrická stříkací pistole, 29.7.2008
Stříkal jsem pistolí vzduchovou i elektrickou a zjistil jsem, že na hobby stříkání je lepší elektrická. Na vzduchovou je potřeba výkonný kompresor. Hobby kompresory za dva, tři tisíce nestačí dodávat vzduch. Mám doma i kompresor s pistolí, z bývalé... celý příspěvek >
Jak používat rotavátor, 29.7.2008
Nejlepší využití mají tyto rotavátory ve sběrných surovinách. A tam kde je majitel kutil, předěláním na něco užitečnějšího.
Jeden nebo dva pístní kroužky?, 29.7.2008
Já bych viděl důvod, ušetřit, kde se dá. A dravost, spíš vydělat na hloupém zákazníkovi co nejvíc. Tam je největší dravost.
Stihl FS 350 s nakupem v Nemecku, 29.7.2008
Křovinořez se stejným vybavením jako je váš BC2125 a s výkonem 1.2 KW, jsem koupil za 1500kč. Mrzí mne, že jsem u sebe zrovna neměl 3000 kč, koupil bych hned dva. Později již nebyly.
jaký křovinořez, 28.7.2008
Já bych řekl, že je lepší koupit dva levné křovinořezy, nebo alespon jeden levnější a na jednom mít trvale strunu a na druhém trvale nůž. Zjistil jsem to až po koupi křovinořezu. Neustálé předělávání je na nic. Bohužel, po zjištění jsem už druhý za... celý příspěvek >
I toto je Mountfield, 28.7.2008
V Mountfildu se mi akorát vyplatilo jít jednou za rok, v době točení kola štěstí, koupit svařovací elektrody. letos jsem nebyl, tak nevím o kolik je tam zdražili. Kdysi jsem si tam koupil elektrickou pilu zn. Ikra. Byla drahá ale slouží pořád.... celý příspěvek >
Poměr oleje, 13.7.2008
Držte se poměru 1:40. Více výrobců pil doporučuje toto mazání. Motor pily je extrémě namáhaný a proto je asi lepší mazat trochu více, než u běžných moderních motocyklových motorů, kde je standart mazání 1:50.
Kultivátor Bolens, 11.7.2008
S hobby kultivátorem nemám zkušenosti ale s houby kultivátory má zkušenosti většina z vás.  Na 200 metrů stačí rýč a motyka. Jsou to spolehlivé a levné kultivátory.
Křovinořez Hecht MTS 40, 11.7.2008
Pokud motor přestává běžet po zahřátí, je pravděpodobně závada v zapalování.
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika