Příspěvky uživatele - 217.111

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomoc s výběrem sekačky s pojezdem, 11.8.2016
Já mám SP 535 HW 4S od Mountfielda a můžu ji doporučit. Výrobcem je Castel Garden, který vyrábí i pro Stigu. Zahradu mám 1200m2, ale sekačkou seču zhruba totéž, co Vy. Na zbytek mám křoviňák. Měl jsem docela štěstí, že jsem tu sekačku koupil v... celý příspěvek >
Lehčí křovinořez do svahu, do 7000Kč, 9.8.2016
Jak se Vám jeví výkon toho křovinořezu? Taky o něm uvažuju, ale pořád se ještě rozmýšlím, jestli nevzít radši výkonnější MS 335.4, která je ale taky dražší a hlavně těžší. Budu to mít na sekání špatně přístupných míst kolem plotu a sekání ve svahu.... celý příspěvek >
Křovinořez Oleo-Mac BC 360 4T vs Dolmar MS 335.4 U, 26.7.2016
To věřím, že je dobrý, bohužel musím koukat na cenu. Co Vás odradilo od té 264.4U?
Křovinořez Oleo-Mac BC 360 4T vs Dolmar MS 335.4 U, 25.7.2016
Zdravím. Seču zhruba 3x ročně cca 500m2 kolem plotu a v těžko přístupných místech, i ve svahu, kam se nedostanu sekačkou. Většinou je to přerostlá tráva (max do pasu), maliní, sem tam mladá trnka nebo nálet. Letos mi po osmi letech odešel OM... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika