Příspěvky uživatele - 38.186

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zpětný tah kvasné zátky - voda v demižonu, 5.8.2019
Podle předešlého příspěvku nevím jestli tomu dobře rozumím. Osobně pužívám bubláky, které mají ještě skleněné bublikny nad tím vlastním bublákem. Nedojde pak k nasátí vody z bubláku do demižónu.(google - kvasná zátka dvoukuličková)
Zalistky na buducom tazni, 15.7.2019
Při takto mizerném startu nechávám růst všechno, co roste ať rostlina přežije. Zásadní chybou je nechávání 2 letorostů až do podzima. Pokud chcete vypěstovat záložní očka(letorost) a jako, že to už hodně keřů zachránilo, tak ten záložní klidně... celý příspěvek >
Vinná réva nerodí. Loni ještě bylo pár hroznů, 18.6.2019
Zcela zásadní otázka. Řezal ji letos ten samý autor jako v předchozích letech? A co mrazíky?
Řez mladé révy, 18.6.2019
Do kamene tesat. Násada/počet hroznů na výhonech dává poměr živin pro hrozny a pro rostlinu. Takový neplodný letorost je jen výhon s 0-vou násadou. Tedy všechny jeho produkty/asimiláty jdou rostlině.
Jak příští rok udělat řez, 12.6.2019
Vy tam něco musíte nechat jinak by réva zašla(bez letorostů). Jinak je veliká šance, že Vám bude nazovat stále nové letorosty i ze starého dřeva, takže něco bude i v přihodném mistě pro pokračovaní v RH vedení. Pokud jste postupoval správně, měl by... celý příspěvek >
Řez mladé révy, 12.6.2019
Po odkvětu, až bude vidět, zda to or jak moc to sprchlo bych to probral. Tohle nemůže fuhngovat. Tolik květů tak málo listů neutáhne. Dejte rostlině šanci na kvalitní růst a příští rok můžete přidávat. Nikdo nikomu nemůže říct přesný číslo. Protože... celý příspěvek >
Malé hrozny, 29.4.2019
Vymastit je můžete vždycky. Nechal bych dle velikosti 1-2 hrozny. Max 3-4 na rostlinu ve 2 roce. Záleží jak si vede ve vzrůstu.
Síření silně alkoholového ovocného vína či vína z květu, 31.10.2018
Ano to je též dobrá alternativa. Já sám sířím jen ve velmi omezeném množství. No občas v hodně omezeném. Z loňského nízkokalkoholického 8% rybízáku mi tak v lahvích vznikl ale úžasný šampus. Po tomto zjištění celá dávka zmizela jako když se za ní... celý příspěvek >
Množení kvasinek Vínka, 31.10.2018
Ano pokud jsem zkušený vinař, který zná bezpečně postupy pěstování révy a následně výroby vína, mohu si to dovolit.Ano vím o nadšencích pěstující révu na hlavu jako za Karla IV. Ale je to bráno jako rarita! Mohu jezdit do práce veteránem. Bude to... celý příspěvek >
Množení kvasinek Vínka, 25.10.2018
Stále mě nepřestávají překvapovat nové a nové příspěvky tohoto typu. Kolik stojí kvasinky? Vzhledem k ceně práce, co si s tím dáte, vzhledem k ceně surovin, cukru, demžónu atd. Ve výsledku je to asi tak 0,...x% z celkových nákladů. A přínos?... celý příspěvek >
Síření silně alkoholového ovocného vína či vína z květu, 25.10.2018
Dávám 30mg/l. Je podle nějaký knihy, ne z fóra.
Vypěstování podnože révy, 4.10.2018
Mám na jednom keři problém právě s prorůstáním SO4 a řeknu Vám, že by jste to nechtěl. Je to hodně bujný a v hojném počtu. Mám vypěstovanou jednu sazenici v rámci viničky. Pokud by jste měl zájem mohu darovat odřezek.(Pardubicko)
Co je to za brouky na vinné révě?, 6.6.2018
Mospilan, Calypso
Vada listů, květy, 1.6.2018
Přijde mi to jako samosebou zhojená peronospora. Některé odrůdy dokážou plísní zasaženou oblast znekrotizovat a tím zabránit šíření.
Zapěstování kmínku révy - 1.rok, 26.4.2018
Tak o asymetrickém růvku jsem dosud neslyšel. Ale zní to logicky. Zavedu. Díky za info. GB.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika