Příspěvky uživatele - 172.108

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Švestka, pološvestka do malé zahrady, 24.7.2016
Teď jsem se v tom trošku ztratil. Myslel jsem, že bujnost záleží především na podnoži. Jak lze posuzovat odrůda bujná, střední nebo slabá, když je vždy na nějaké podnoži? Mám je posoudit jak si stojí např. na myrobalánu a pak je stlumit jinou... celý příspěvek >
Ovoce v květináči, 24.7.2016
Můžete zkusit jakokýkoli rybíz, angrešt, borůvky, sloupcovitou jabloň, atd. Květináč min průměr 30 cm, ať se příliš nepřehřívá, bude vysychat, více náročné na zalévání, nejlépe v parnu květináč přistínit, a mulčovat. Jednou za dva roky bych zeminu až... celý příspěvek >
Muchovník - jakou odrůdu, 24.7.2016
Mám muchovník Prince William v polostínu. Koupil jsem na podzim 30cm rostlinku, toto jaro již plodila, měla 15plodů, chuťově jak borůvka, teď je již vysoký 60 cm. Krásně kvete. Je menšího vzrůstu než ostatní muchovníky, což jsem potřeboval, taktéž... celý příspěvek >
Jak daleko od sebe nasázet maliny a ostružiny?, 24.7.2016
Záleží jaké odrůdy maliníku a ostružiníku zvolíte. Většinou je to velmi dujný porost, proto když je dáte metr od sebe, vznikne obrovská houština. Dal bych je min. 5m od sebe. Pokud budete volit kultivary se vzpřímeným růstem, tedy nebujně rostoucí,... celý příspěvek >
Zimolez kamčatský - stanoviště, 24.7.2016
Zimolezy pěstuji již několik let, zatím mám 8 druhů. Pěstuji v městské zahradě, stanoviště vždy alespoň část dne plné slunce. Plodí všechny velmi obstojně. Není náročný na půdu, zkoušel jsem mulčovat i volně. Oboje se zdá, že zimolezu svědčí. Listy... celý příspěvek >
Kiwi - plne slunce nebo polostin?, 24.7.2016
Kiwi spíše sluníčko po většinu dne.
Švestka, pološvestka do malé zahrady, 24.7.2016
Děkuji za info, budu tedy hledat vhodný stromek s těmito podnožemi. Vyloženě nechci sloupovitou, spíše polokmen s korunou o průměru max. 3m
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika