Příspěvky uživatele - 243.170

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka Hecht 5484 SXE za tepla velmi obtížně startuje, 12.8.2016
Dejte prosím vědět, jak jste dopadl. Svíčka nebo benzín?
Pomoc s výběrem sekačky s pojezdem, 10.8.2016
Stejně jako "ronyx" mám HECHT 5484 SX, akorát kupovanou letos na jaře a nemohu si ji vynachválit. Sekám s ní 1600 m2 jednou za 2-4 týdny a to pouze na mulčování - potřebuji půdu trochu posílit. Těch 1600 m2 sekám 1 a 3/4 hodiny a sekačka za tu... celý příspěvek >
Sekačka se startérem Hecht se 3 koly - zkušenosti, 2.8.2016
Od jara používám HECHT 5484 SX na louku 1600 m2. Sekám pouze mulčováním a pokud nastavím menší výšku, motor začne nestíhat a dusí se. Ovšem to proto, že seču jednou za 2-3 týdny, takže tráva má 20-30 cm, což samozřejmě na mulčování není. Jinak... celý příspěvek >
Hecht 129 BTS po zahřátí nemá výkon, 23.7.2016 Obsahuje fotku
Ještě foto karburátoru. Volnoběh se dá seřídit křížovým šroubovákem a pak je tam jeded snad seřizovací šroub na atyp šroubovák, kterým zřejmě půjde něco seřídit Ale co, to netuším. Po chcípnutí za chodu motor nastartovat sice jde, ale situace se... celý příspěvek >
Hecht 129 BTS po zahřátí nemá výkon, 23.7.2016 Obsahuje fotku
Mám pár týdnů křovinořez HECHT 129 BTS s dvoutaktem 26 ccm. Startuje parádně a ihned po kratičkém zahřátí jede velmi dobře. Akcelerace je slušná, prostě žádný problém. Po několika minutách sekání však začne ztrácet výkon. Projevuje se to... celý příspěvek >
Jakou benzínovou sekačku do cca 10 tisíc, 14.4.2015
A co tak ještě značku Vega. Sice se to tváří podobně jako Hecht, ale podle známého servisaka je to postavené jinak - lépe. Já tedy mám rotavator Vega už druhým rokem s motorem stejným jako maji sekačky Vega a maximální spokojenost.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 26.2.2015 Obsahuje fotku
Tak teprve dnes jsem zjistil co je zač ten hladký stříbrný rýč, se kterým se mi tak dobře dělá a který preferuji nad Fiskarsem. Možná to někomu bude k smíchu, ale je to rýč z Lidlu. Už když jsem v letáku viděl akci, praštil mě rýč do očí, že... celý příspěvek >
Hnojník na zahradě, 13.10.2014
Pokud se nepletu, tak hnojníky jsou saprofytní houby, tzn. rozkládají odumřelou organickou hmotu a dávají ji tak k dispozici rostlinám, takže se o stromy bát nemusíte, spíš naopak.
Hrušeň odolná mrazu, 7.4.2014
Jalovce na zahradě nemám, pouze několik thují, a ty předchozí hrušni, kterou jsem musel letos pokácet (měla již cca 40 let, plody hodně strupovité, stříkání nepomáhalo) pravděpodobně nevadily - problémy se rzí jsem neměl. Ještě jednou všem děkuji... celý příspěvek >
Hrušeň odolná mrazu, 4.4.2014
Prosím o pomoc s výběrem hrušně do vyšší polohy (Bruntálsko, cca 600 m.n.m.). Primárním požadavkem je a) odolnost vůči mrazu a vůči chorobám (bude umístěna na zahradě, společně s okrasnými jehličnany) b) chuťové vlastnosti plodů (budou určeny... celý příspěvek >
Zkušenosti s křovinořezem Stenson BC 520.1, 1.6.2013
Chtela jsem se zeptat na krovinořez Stenson 520 jaka je tam svicka tu co jsem tam mela jsem jsi zabalila do novin a omylem jsem je vyhodila mohl by mi nekdo poradit??? dekuji mooc Lucka
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika