Příspěvky uživatele - 41.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ptačí zob - kroucené listy, 18.7.2016
Dobrý den, připadá mi to na napadení mšicí... jinak na ptačí zob to vůbec nevypadá... nemáte náhodou ten kouzelný rychle rostoucí živý plot - Ulmus pumila celer/Turkestánský brest?
Kalina pražská, 17.5.2016 Obsahuje fotku
všem děkuji za veškeré rady, rostliny letos bohatě obrostly a trochu jsem jim minulý rok pomohl je osvobodit od plevele, tak uvidíme, jak porostou. Jinak na podzim jsem k nim pohodil draselnou sůl a v březnu letos hnojivo NPK se zeolitem. Zde... celý příspěvek >
Prosím o identifikaci rostliny, 16.2.2016
možná pozdní reakce, mám toho částečně plný trávník, je to obr Portulaca oleracea - šrůcha zelná - jde o plevel trávníků i zahrad
Jak pěstovat tyto rostliny a co jsou zač?, 16.2.2016
děkuji za vaše odpovědi co se týče rozrůstání skalky, to chci, ale asi jsem se špatně vyjádřil, aby nerostly moc do výšky, sem tam at jde vidět kamení... ty dlužichy zatím rostou hezky, ta rudá, snese úpal v pohodě, ta světlejší je náročnější,... celý příspěvek >
Jak pěstovat tyto rostliny a co jsou zač?, 16.2.2016 Obsahuje fotku
pokračování_9... poslední!!!
Jak pěstovat tyto rostliny a co jsou zač?, 16.2.2016 Obsahuje fotku
pokračování_8
Jak pěstovat tyto rostliny a co jsou zač?, 16.2.2016 Obsahuje fotku
pokračování_7
Jak pěstovat tyto rostliny a co jsou zač?, 16.2.2016 Obsahuje fotku
pokračování_6
Jak pěstovat tyto rostliny a co jsou zač?, 16.2.2016 Obsahuje fotku
pokračování_5
Jak pěstovat tyto rostliny a co jsou zač?, 16.2.2016 Obsahuje fotku
pokračování_4
Jak pěstovat tyto rostliny a co jsou zač?, 16.2.2016 Obsahuje fotku
pokračování_3 s těma fotkama a vkládáním je moc práce, když to nejde pohromadě
Co zasadit k tomuto plotu?, 16.2.2016 Obsahuje fotku
Viburnum "PRAGENSE
Co zasadit k tomuto plotu?, 16.2.2016 Obsahuje fotku
cesmínu, kalinu pražskou, bobkovišeň, ptačí zob neopadavý,
Jak pěstovat tyto rostliny a co jsou zač?, 16.2.2016 Obsahuje fotku
pokračování
Jak pěstovat tyto rostliny a co jsou zač?, 16.2.2016 Obsahuje fotku
Dobré ráno všem, potřebuji drahocenou radu, ohledně skalniček. Do každé fotografie jsem dal nějaké doplňující informace, dotaz s popisem, prosím, můžete někdo poradit, co s těmito skalniškami je a jak je nejvhodněji pěstovat? V zahradnictvích mi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika