Příspěvky uživatele - 77.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trubač (Křivouš obecný) deformace listů, 17.7.2016
ano, je u zdi a ještě k tomu pod pergolou. Asi ho budu muset přesadit. První dva roky byl v pohodě, ale asi má málo místa právě k rozrůstání. Nesolíme ani nic jiného a přeci se mu nedaří. Nevím, co do toho rohu dát.
Kiwi Samec nebo samice?, 15.7.2016
Aktinidie čínská - také mi nekvete cca po třech letech:-(nevíte někdo co s tím?
Trubač (Křivouš obecný) deformace listů, 15.7.2016 Obsahuje fotku
Několik let mám oranžový Trubač, který roste a kvete bez zábran. Před několika lety, cca pět let jsem si pořídila také žlutý. Bohužel vždy začátkem července se mu přestává dařit a listy vypadají... viz. foto. Máte někdo s něčím takovým zkušenost?... celý příspěvek >
Palma z Chorvatska, 8.9.2014
Krásný den, jen jsem se chtěla zeptat zda jsou semínka to co vysí nahoře jako by z koruny takové bobulky??? A zda namáčet třeba na vatu nebo rovnou do země děkuji moc
Kohout bez slepic, 30.9.2012
i přes den? Myslela jsem, že za světla nepřijde... ale možná se bojí našeho psa :-)
Kohout bez slepic, 30.9.2012
Musíte slepičky na noc zavírat! U nás na vesnici také řádí kuna, sousedum zakousla všechny slípky, ale my je po setmění v kurníku zavřeme a pustíme až ráno.
Slepice stále kvokají, 30.9.2012
souhlasím :-) Já slepice mám, zrovna jedna kvoká, tak ji stále vyháním z hnízda, ale nikdy bych ji netýrala v sudu s vodou nebo v pytli!!! :-(
Přísavník - škůdci, 19.5.2012
Moc děkuji, zkusím se poptat v zahradnictví. Většinou se setkávám s názorem, že na přísavník žádní škůdci nejdou, ale přeci.
Přísavník - škůdci, 19.5.2012 Obsahuje fotku
Přísavník tříprstý mi ničí škůdce, kterého jsem do této doby na ničem neviděla. Zkusila jsem postřik na mšice, ale žádný výsledek. Poradíte někdo, co použít? Přikládám foto
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika