Příspěvky uživatele - 234.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Parkside® Invertorový generátor PGI 1200 A1, 29.6.2019
Zdravim. Tento generátor mam rok, používam ho na miesacku 900 w, skúšal som aj elektroniku, ide v pohode. Trochu kolisu otáčky pri rozbehu, to je ale normálne. Za tú cenu doporucujem. Peter
Parazit v ořešáku?, 17.2.2019
Štěpánka.3: Nádherné fotky, ako z učebnice. Naozaj paráda - teda, pardon...😉. Podľa výzoru a popisu je to zrejme dvojročná húsenica, asi by sa už v tomto roku kuklila. Je dobre že Ste ju našli, aj keď istú škodu už stihla napáchať. Život... celý příspěvek >
Sklizeň jádrovin 2018, 8.9.2018
Obrať 10-ročný štvrťkmeň RUBINOLY (na MM106), vysoký takmer 5 metrov je drina, ale krásna. Výsledok je na fotkách - 7 debničiek zdravých jabĺk, poctivo naplnených až po okraj. Počet plodov poškodených sršňami/osami: 7. Počet plodov poškodených... celý příspěvek >
Gabrovská - chutná švestka, 25.8.2018
Dobrý deň, môžete mi napísať poradie dozrievania týchto odrôd sliviek: Nancyská, Gabrovská, Toptaste? Ktorá z týchto odrôd je najviac odolná u vás na moníliovú hnilobu plodov a ktorá najmenej.      Michal  
Jarní střih broskvoni, 11.4.2018
Chcem sa spytat, ked strihate broskyne v kvete, tak ako ďaleko za narašeným listovym pupenom zastrihnut, kedze lezi na konariku? Potom sa ten vzniknuty špaček ešte v lete odstrihava?
Choroba jablone - uschnuty konar a cierna kora na kmeni, 12.3.2018
94.40: Viď foto - kombinácia peroxidu vodíka a striebra. IH
Rez meruňky, 13.1.2018 Obsahuje fotku
Marhule sa dajú tvarovať rôzne. Ja mám Veľkopavlovickú na semenáči a kvôli nedostatku priestoru som ju vytvaroval užšiu a vysokú. Kostrové konáre smerujú v ostrom uhle nahor, kmeň je vysoký len asi 1m. Kôstkoviny aj pri takomto "divokom" tvare dobre... celý příspěvek >
Hortenzie, 21.6.2017
Biela hortenzia Annabella. IH
Výsadba sazenic rajčat po dvou kusech, 26.2.2017 Obsahuje fotku
Takýmto spôsobom pestujem rajčiny už niekoľko desaťročí, mám ich už takto napikírované po dvoch, takže keď ich vysádzam tak už koreňový bal netrhám a jednoducho ich vysadím do jednej jamky, čo treba dodržať je trochu väčší rozostup, lebo určite je... celý příspěvek >
Ostříhat rozvětvené letorosty?, 22.1.2017
Pán Fiala, to čo je na Vašich fotkách je spôsob pestovania ovoc.stromkov tzv.Tatura-Trellis (Y-systém, alebo V-systém). Vymysleli ho v Austrálii pôvodne pre jablone. Tie bambusové tyče tam sú kvôli tomu aby udržali smer rastu hlavných ramien do Y,... celý příspěvek >
Dicolor, 22.1.2017
Petře, Petře, zasa unáhlené závery. To U.W. ma napadlo spontánne pri písaní reakcie, ani netuším že to má nejaký copyright. A mal to byť kompliment pre ing.Fidlu. Naozaj. IH
Sabinovská, 7.12.2016
Zdravím Jirko je Sabinovská chuťovo lepšia ako Maďarská alebo Velkopavlovická? Kedy dozrieva Sabinovská v porovnaní s Maďarskou a Velkopavlovickou? Ako je odolná Sabinovská na mráz a moníliový úžeh? Jano     
Ovocné stromy u pole, 7.12.2016
V akej nadmorskej výške pestujete mandle?Už vám aj zarodili?     Jano
Červené marhulky, 7.12.2016
Pán Ladislav na akom podpníku máte Kioto? S tou jeho chuťou máte pravdu, ale Kioto patrí medzi najodolnejšie odrody marhúľ na mráz, je tu istota úrody aj v rokoch kedy iné odrody marhúľ zmrzajú tak ako to bolo tento rok.Kioto sa určite okrem kompótov... celý příspěvek >
Čerešne, 17.11.2016
Len pre zaujímavosť - jeden zo spôsobov pestovania čerešní ako ho praktizujú v Južnej Amerike (Chile). Text na foto 1 a 2 na seba nadväzuje. V odseku venovanom jabloniam je (šokujúca?) informácia o fungicídnych postrekoch á 7 dní... IH
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika