Příspěvky uživatele - 67.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Brambory šestinedělky, 12.7.2016
Dobrý den, kde v tuto dobu sháníte sadbu? Díky Lenka B
Pěstování tykví a dýně Hokkaido, 12.7.2016
Dobrý den, Mohla bych se zeptat co je to za odrůdu dýně? Vždy jsem si myslela, že jsou semena obalena tvrdou slupkou, ale Vy je nemáte. Děkuji Lenka B
Převislá mandevilla, 7.9.2015
Já mam takovouto zkušenost. Rostlinu jsem koupil na jaře v obchodu. Přesadil jsem jí do závěsného, samozavlažovacího květináče. Každý den jsem kontroloval stav vody v květináči a doléval na max. Mandevila byla na plném slunci a krásně kvetla a... celý příspěvek >
MT 7 Uni, 24.6.2015
Zdravím, před několika dny mi také odešel motor Jikov 1415.Netěsnilo hřídelové těsnění, vystřelila i pružinka a cívky plavaly v benzinu. Nůžete mi dát typ na nákup motoru a příruby. Děkuji.
Sršně - jak na ně?, 30.9.2013
moje sestra není alergička a přesto po štípnutí sršněm musela zůstat v nemocnici.její modrá noha by se vám asi nelíbila.
Holder A10 Spojka, 18.9.2011
Zdravím. Lamelu lze zaslat na výměnu obložení, pokud nemáte vpořádku grafitový kroužek, údajně lze použít i ložisko a přítlačák z trabanta, je nutné setrvačník utočit asi o 2 mm. TW
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika