Příspěvky uživatele - 164.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rododendron - je to konečná?, 19.6.2018
Dle mého názoru je rododendron napadený lalokonoscem rýhovaným.Svědčí o tom vykousané otvory na listech.To by tak ani moc nevadilo, ale hlavně jsou nebezpečné larvy, které ožírají kořeny a tím rostlinu oslabují a nakonec mohou i zničit. Na larvy... celý příspěvek >
Pěstování lilku (baklažán), 12.7.2016
dobrý den.  mám stejný problém. rostlina roste, vypadá krásně, květy taky jsou, ale jsou plané. co dělám špatně. zkusila jsem to letos poprvé. 
Řez meruňky, 23.3.2015
A co ten "dvoják", ten by jste tam taky nechal? PetrV
Řez meruňky, 23.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den. Já bych pro začátek seřízl jak jsem naznačil a ty dlouhé pruty bych vzal asi o čtvrtinu. Víc si z jedné fotky netroufnu. PetrV
Pěstební tvar Vertiko, 14.6.2010
Dobrý den. Rád bych tento způsob pěstování také vyzkoušel, ale není mi úplně jasná jedna věc. Jak jsem pochopil, vrchní plodná část kmene (rameno) se ponechává, tj. nezapěstovává se každý rok, jako tažeň. Jak se řeší "víno rodí na jednoletém... celý příspěvek >
Jahody popínavé, 26.4.2010
Já jsem se loni nechal nachytat a jahody jsem objednal. Za 3 měsíce vyrostly do výše cca 10 cm a tak jsem nechtěl čekat, ža za další měsíce vyrostou o dalších 120 cm a dosáhnou výše 130 cm. Takže jsem požádál o vrácení peněz a i když ne celou, ale... celý příspěvek >
O jakou rostlinu se jedná?, 22.7.2009
Jedná se zběhovec plazivý. Vyskytuje se i v bílé formě. Poněkud invazivní. Rychle se rozrůstá.     :)))
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika