Příspěvky uživatele - 11.44

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Postrek jabloni, 29.3.2018
Tento postřik na padlí (múčnatku) neúčinkuje.    Já proti padlí nestříkám, jabloně vlastně proti ničemu. Ale asi jsou místa, kde se to hodí.     Možná zkuste dřív, než vezmete postřikovač do ruky, si o chorobách stromů a... celý příspěvek >
Denisa, 11.7.2016
Na nic jiného se zadavatel neptal... Až tak přesně si ty plody nevybavuji, přeci jen je teprv červenec. Trochu se mi pletou s podobnou Blankou (mám je na jednom stromě. Velké zelené plody, podzimní odrůda, sladkostí a vůní ale žádná z nich... celý příspěvek >
A co vaše višně?, 11.7.2016
Po pravdě ji ještě překonala jedna divoká, planá višeň od kolegy Přesně tak. Nejlepší višňovka byla z tchánových kyselých poloplaných višní z pravokořeného stromu s výmladky dávajícími stejné ovoce. Byly drobné, tmavé, kyselé, větve vlasatěly.... celý příspěvek >
Tečkaté listy jabloně, 11.7.2016
Žloutnutí listů nemusí být následkem houbové choroby, možná i některé tečky mají jiný původ. Nicméně projevy strupovitosti na listech na obrázku zadavatele vidím. 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika