Příspěvky uživatele - 233.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Benzínový kombinovaný přístroj 4 v 1 z Lidlu, 3.7.2016
Dneska jsem s tím po zahradě pobíhal skoro celý den a krom odvětvovače jsem vyzkoušel všechno. Musím podotknout, že (při mém relativním mládí) je to první takový stroj, který jsem vůbec kdy potřeboval použít, tudíž nemám s čím srovnávat. A jelikož... celý příspěvek >
Chci si vychovat kvočnu, 3.6.2013
Samozřejmně by byla kvočna i s kuřátky zvlášt v jiné místnosti.
Chci si vychovat kvočnu, 2.6.2013
chtěla bych se poradit, chtěla bych si vychovat svoji kvočnu. Slepičky mám kupované od prodejcu z líhní ale kde mám koupit slepičky které by mně příští rok kvokaly má to být jako z domácího chovu nebo pod čím to mám hledat.Taky jsem přemýšlela jestli... celý příspěvek >
Kvočna na vejcích, 31.5.2013
mám velký problém, poprvé nasazuji kvočnu, mám jí pujčenou od tety, nejdříve jsem jí nechala rozsedět v cizím prostředí a po dvou dnech kdy seděla jsem pod ní dala 15 vajec.Začala jsem se těšit na první kuřátka avšak postupně vejce ubývala, dokonce i... celý příspěvek >
Destilační přístroj, 2.1.2010
Zdravím nevíte někdo náhodou čím by to mohlo být, že se mi už stalo mockrát že při pálení mi začne vytékat slivovice kalná kolem60% už si s tím nevím rady.Kolonu mám s nerezu, šnek z měďi, pálím pomalu a většinou mi to tohle udělá.
Zakalená slivovice, 2.1.2010
Dobrý den, chci se zeptat jestli nemá někdo zkušenost nebo jestli se s tím někdo z vás setkal, že při pálení začne téci slivovice zakalená při lihovosti přes 60%
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika