Příspěvky uživatele - 168.85

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakalená slivovice, 6.1.2022
Nechtěla jsem tomu věřit, ale opravdu to zapůsobilo. Zahřála jsem slivovici podle doporučení a je čistá.Ředila jsem ji kojeneckou vodou, ale zřejmě byl rozdíl v teplotě.
Očkování ořešáku, 30.10.2018 Obsahuje fotku
hrušeň
Očkování ořešáku, 30.10.2018 Obsahuje fotku
.
Očkování ořešáku, 30.10.2018 Obsahuje fotku
třetí ořešák
Očkování ořešáku, 30.10.2018
druhý ořešák
Očkování ořešáku, 30.10.2018 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Dnes mi přišly stromky. Již jsem několikrát objednávala přes internet a vždy přišly krásné sazenice. Teď nevím, jestli je to ok či ne. 3x ořešáky - u místa očkování je otevřená "rána". Když jsem sázela ořešáky loni a předloni, tak to... celý příspěvek >
Je toto spála?, 11.6.2017 Obsahuje fotku
Treti strom
Je toto spála?, 11.6.2017 Obsahuje fotku
Druhy stromek
Je toto spála?, 11.6.2017 Obsahuje fotku
Hezky den, prosim o radu. Myslim, ze svestky na zahrade u pritelovi maminky maji spalu. Ona tomu neveri. Neresi. Je to opravdu spala? A co bude se stromky kdyz dal nebude nic resit? Mame vedle zalozeny novy sad. Dekuji.
Nejchutnější švestka, 7.10.2016
Prosim o radu ohledně švestky. Radi bychom vysadili na zahradě nějakou slívu, která by měla velké a sladké švestky. Půdní podmínky dobré. Větrné místo. 450m n.m. Celý den slunce. Využití: přímý konzum, na pečení (buchny, koláče,..), povidla, možná i... celý příspěvek >
Pravokořenné stromy, 9.7.2016
Pokud zasadim roubovanou jablon roubem 20 cm pod zem, tak odruda pusti vlastni koreny a podnoz odejde a v pripade, ze odruda nepusti vlastni koreny, tak funguje i nadale podnoz i pod zemi? Dekuji
Podnoz A2, 3.7.2016
Prosim o radu. Jakou zivotnost ma jablon na podnozi A2? Kolika let se dozije takovy strom ve srovnani s jabloni na semenaci? Dekuji.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika