Příspěvky uživatele - 129.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okurky do skelníku, 2.7.2016
Tak ať je sklízejí, to se mě asi moc netýká. Já je sázel o kapku později, takže první budu sklízet zítra. Máte s tím nějaký problém?
Řez třešně, 2.7.2016
Místo na nový strom?
Maliník - nemoc, 2.7.2016
Já jsem maliny letos pohnojil hnojem a zamulčoval kůrou, a maliny rostou jak divé.
Okurky do skelníku, 2.7.2016
Ne, není to divné a dělám to správně, nemějte obavy. Nejspodnější mají tak 10 cm, nejvrchnější teprve začnou kvést. Vše v nejlepším pořádku. Nyní jich je nasazeno tak kolem 200, takže netuším, co s nimi budu dělat, jestli se sklizeň bude během léta... celý příspěvek >
Okurky do skelníku, 2.7.2016
Zkouším letos tento postup: Intenzivní pěstování okurek salátovek Nasazeno jich je fakt hodně moc, za několik dní budu sklízet první z nich, porost je přehledný a nezahuštěný, tak uvidíme, jak to bude fungovat celé léto.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika