Příspěvky uživatele - 44.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
křovinořez, 5.6.2007
Na základě této diskuse to u mě vypadá na Marunaku TH34DX nebo Solo 133 B - mají téměř stejnou cenu, stejný motor, oba čtyřzub a strunovou hlavu, popruh na obě ramena. Můžete mi prosím někdo objektivně popsat rozdíly - celkovou kvalitu zpracování,... celý příspěvek >
křovinořez, 31.5.2007
Můžete mi prosím někdo trošku přiblížit značku Marunaka? Mám na mysli kvalitu zpracování, poruchovost, poměr cena-výkon vzhledem k jiným značkám atd. Na netu pouze dovozce uvádí, že se jedná o špičku na trhu, neuvěřitelně trvanlivou konstrukci atd.... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 5.6.2006
Máte pravdu, stačilo by mi i něco slabšího a levnějšího, i když cenu kolem 13 - 14 tis. jsem úplně nezavrhl. Nejvhodnější by se jevil Dolmar 290U, ale ten má dle info, které jsem našel na netu, jen jednoramenný popruh a nemá strunovou hlavu, kterou... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 2.6.2006
Díky za reakce, takže když to shrnu, Stihl je dost drahej, v úvahu tedy přicházejí násl.: HQ 323 a Jons 2125 jsou asi stejné HQ 235 HQ 232 Dolmar 290U, popř. 340 (ale nevím, kde ho za uvedenou cenu sehnat) Solo 129 Solo 130. Dolmar je asi... celý příspěvek >
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 1.6.2006
Mužete mi prosím někdo poradit s výběrem křovinořezu. Zajímá mě hlavně, jestli máte někdo zkušenosti z některým z uvedených typů. Sekám zahradu cca 700m2, vysokou trávu, několikrát ročně. Zatím vybírám mezi těmito křovinořezy: Stihl FS 85 - 0,95kW,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika