Příspěvky uživatele - 116.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Plašiče - funguje to nebo to jsou vyhozené peníze?, 7.10.2018
Vracím se náhodou k diskuzi po delší době. To mě mrzí, že to vyznělo jak nějaká reklama. Věřte, nemám k ní rozhodně žádný důvod. Jen jsem se snažila předat svou zkušenost s plašiči, kdy jsem byla sama zvědavá, jestli to nebyly vyhozené peníze. Ale... celý příspěvek >
Plašiče - funguje to nebo to jsou vyhozené peníze?, 2.3.2018
My s ním máme velice dobrou zkušenost, kuna se odstěhovala a od té doby je klid. A ve vesnici prý řádí dál. Ani jedna slepice zakousnutá. Nedám na něj dopustit. Je to český výrobek, sice není nejlevnější, ale připlatit si, se opravdu vyplatí.... celý příspěvek >
Zoctovatělý kvas - přeměna na ocet, 28.6.2016
Díky za obě reakce. Již je ocet přeceděn do 3/4 tří 5l sklenic které jsou uzavřeny látkou a gumičkou a krásně (aspoň pro mě  ) provoněl jednu domácí dílnu. Nechám ho jak jsem napsal trochu pracovat než jej definitivně sleji do lahví. Ještě... celý příspěvek >
Zoctovatělý kvas - přeměna na ocet, 26.6.2016
Chuťově na jazyku je to podle mého skvělé, bez pachutí, hořkosti či jiných nelíbivých vjemů ikdyž zatím ještě dost agresivní. Má to svou specifickou chuť a aroma od běžného octu. Nechám tu bečku otevřenou a zakrytou nějakým plátnem nějakej ten... celý příspěvek >
Zoctovatělý kvas - přeměna na ocet, 25.6.2016 Obsahuje fotku
Zdravím. Chtěl bych se zeptat, jestli je možné z rok starého kvasu vytvořit ovocný ocet? Minulý rok jsem nasbíral 50l bečku třešní a bohužel jsem otálel s pálením. Kvas po čase začal zavánět lepidlem (kanagon) a tak jsme nakonec nepálili. Bečka ovšem... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika