Příspěvky uživatele - 248.55

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nepostříkal jsem stromky, 30.6.2016
Určitě (Pirimor).
Plzák španělský - 2016, 30.6.2016
V HK sem tam osamělý jedinec, škody zatím prakticky žádné. Asi jim přes zimu vyschla vyjíčka, jinak si to nedovedu vysvětlit.           Lída
Jakou dřevinu do zámkové dlažy, 30.6.2016
Pokud máte pod dlažbou beton, tak budou mít keře možnost čerpat vláhu jen ze svého pásu. Nevím, jak široký pruh země mezi dlažbou jim věnujete a jak vysoké by měly být. Je tam slunce nebo... celý příspěvek >
Nepostříkal jsem stromky, 30.6.2016
Konkrétně švestky stříkám jen při dokvétání a pak ve druhé polovině července.  Lída
Ví někdo, co to je?, 30.6.2016
To přicucnuté na listu je kukla a to dlouhé lezoucí larva, a oboje to jsou vývojové fáze sluníčka... Už to je tady v diskuzi letos potřetí. Asi je letos hodně mšic, tak je hodně i sluníček.          ... celý příspěvek >
Choroba na egrešoch, 29.6.2016
Je to opravdu spálené sluncem, plody přestanou být čiré a jakoby se uvnitř zakalí. Není to choroba. Pokud byste ho ochutnala, chutná jako zkvašený.  Předpokládám, že uvnitř keře nebo ze severní strany keře (stromku) přežil. Lída... celý příspěvek >
Choroba na egrešoch, 28.6.2016
Nejsou spálené sluníčkem? Podle popisu to tak vypadá. Nemáte fotku?  Lída
Nemoc maliníku, 27.6.2016
Bejlomorka.           Lída
Lískáč se mi zbláznil, 27.6.2016
Vanilka i skořice .           Lída
Lískáč se mi zbláznil, 27.6.2016
...to jen ty lískáče mi připomněly vánoční cukroví. Docela bych si dala... Lída
Poznáte někdo tento plevel?, 27.6.2016
Vypadá to na lebedu.           Lída
Lískáč se mi zbláznil, 26.6.2016 Obsahuje fotku
Souhlasím s Josefem, lískáče jsou na Vánoce potřeba a prodávají je teď hodně draze... Podepřela bych větve hlavně v horní části pořádnými prkny.  Lída
Náhrada za jalovec, 25.6.2016
Jalovce bych nechala, vypadá to na normální J communis, ten není hostitelem rzi hrušňové. Navíc tou rzí je tak promořená celá republika, že byste musel vykácet jalovce všude (minimálně v okruhu 5 km s ohledem na vítr, půl km je málo). Hrušeň stačí... celý příspěvek >
Poznáte, která je to růže?, 25.6.2016
Nemáte fotku květu zblízka?
Prvni sázení - broskev či nektarinku?, 25.6.2016
Kuprikol má té sloučeniny mědi 84%, Champion 50%. Nevím ale, jak by to vyšlo při přepočtu na samotnou měď.           Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika