Příspěvky uživatele - 234.32

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Herman, 27.2.2021
Herman rastie bujnejšie ako Katinka a Čačanská lepotica?
Melrose, 1.2.2021
Pan Mičurin, nádherné jablká, nikdy som krajšie nevidel. Na akom podpníku máte jabloň Melrose? Lubo
Soledáno, 9.7.2020
Ďakujem Vám za odpoveď pani Enna.    F
Odrůda Admiral, 29.9.2019
ADMIRAL - časť úrody je už v debničkách (foto), obraté dnes. Výzorom šedá myška, chuťovo špička, skladovateľnosťou ('shelf-life') líder. IH
Úroda meruněk 2019, 22.7.2019
Marek-TT: Postihnutie šárkou bol len jeden dôvod výrubu, ten hlavný bol fakt, že 1,5 metráka marhúľ z jedného stromu každý rok jednoducho nedokážeme zužitkovať. Je otrava to oberať, je otrava zháňať niekoho kto si to zoberie. Bergarouge by som chcel... celý příspěvek >
Nektarinka Venus, 6.7.2019
Marek TT máte pekný stromček nektarinky Venus. Ako ale budete v ďalších rokoch robiť postreky proti kučeravitosti listov keď bude strom starší? Nektarinka Venus patrí medzi veľmi bujne rastúce odrody podobne ako broskyňa Halehaven. A vy ju máte... celý příspěvek >
Asimina Triloba, 28.4.2019
Teta Jana: Naozaj nádhera. Možno je na škodu, že Asimina triloba nemá nejaký poriadny český alebo slovenský názov. Trebárs niečo ako Banánovec zvonkokvetý 😉. Možno by ho potom pestovalo viac záhradkárov. Aspoň podľa príspevkov sa zdá, že toto... celý příspěvek >
Jarní škůdci, 28.4.2019
Pri postrekoch by sme sa nemali riadiť kalendárom! Väčšinu postrekov načasovávame podľa fenofázy rastlín (stromov). Takto časujeme predjarný postrek, postreky proti kučeravosti broskýň, monilióze marhúľ, kvetovke jabloňovej, piliarke slivkovej aj... celý příspěvek >
Jaký je název této rostliny, 29.3.2019
Rhododendron mucronulatum. IH
5 TOP odrůd jabloní, 2.12.2017
Pani Lída proti čomu je treba Galu striekať? 
Pravokořenné stromy, 30.10.2017
L: Predovšetkým by Ste mali zadefinovať, o čo Vám ide. Ak Ste vyznavačom tzv. permakultúry a nezasahovania, tak ďalej ani nečítajte. Ak je Vaším cieľom vypestovať mohutný vysokokmenný solitér, tak čítajte ďalej. Neuvádzate, či už stromček máte, ak... celý příspěvek >
Jakou odrůdu jste vysadili nebo naroubovali?, 30.10.2017
Gascoyneho šarlátové (takto by to malo byť správne, podľa svojho pôvodcu Mr.Gascoyneho, názov sa často komolí, inak jedným zo synoným je aj Glory of England 😃). Podľa podrobného pomologického popisu - viď foto, je to zrejme dosť náročná... celý příspěvek >
Shalimar, 13.1.2017
Bunny: Neviem na to odpovedať, 800 m.n.m. je už naozaj dosť pre akýkoľvek ovocný strom. Skúsiť sa dá všetko, aj ten Admiral, ale výsledok Vám predpovedať neviem. Aj keď pred časom písala jedna pani tu na fóre (nespomínam si už na meno a kedy) že... celý příspěvek >
Výsledky organoleptického hodnocení jablek Lysice 2016, 13.1.2017
Opravujem preklep z 10,03 h.: Správne má byť Red Cap (teda červená čiapka a nie pohár 😃). IH
Shalimar, 13.1.2017
Mám Shalimar a Idared, ďalšie 2 menované odrody nie. Shalimar by som z tejto skupinky vyňal ako "rezistenta", naozaj u mňa som chrastavitosť nepozoroval (a ani múčnatku, na ktorú by údajne mal byť citlivejší). Včera som si opäť zbehol do pivnice pre... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika