Příspěvky uživatele - 68.188

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Slimáci, 14.4.2008
Také by mne zajímalo, co ten melounový koktejl způsobí, ale těch melounů by muselo za sezonu padnout neuvěřitelné množství. Pokud dáte na různá místa v blízkosti záhonů velké lupeny všelijakých rostlin, kopičky vlhké trávy apod., část slimáků... celý příspěvek >
Jdou přesadit již dva roky staré vajgélie a pustoryly?, 14.4.2008
Pustoryl je téměř nezničitelný. Byl jsem svědkem jeho vykopání z půdy a odložení kamsi ke zdi. Po několika měsících jsem si všiml, že keř zdola trochu obrůstá. Tak jsem se ho ujal a zasadil jsem ho na zahradu. Přežil to. Tomáš
klíšťata na zahradě, 14.4.2008
Již několikrát jsem četl, že od okamžiku přisátí klíštěte musí většinou uplynout dost dlouhá doba, než vám vypustí do krve původce těch chorob. Myslím, že u boreliózy to bylo asi 12 hodin - pokud klíště včas vyndáte, s nejvyšší pravděpodobností se... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika