Příspěvky uživatele - 144.9

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Živý plot z buku, 20.6.2016
je možné kombinovat habr s bukem - živý plot
Plastový nábytek a wapka, 14.4.2015
Vyčistil jsem plastový nábytek vysokotlakou myčkou, je bílý, ale zhrubnul a pouští barvu. Máte nějakou "fintu" z praxe? Moc díky Horák
Přechlorovany bazen + vysoké PH, 9.6.2013
Mám bazen 10m2 a používám velkě kombi tablety. Chloru je stále až moc. Mám ty tablety třeba rozdělit na čtvrtiny? Nebo radši půlky? Navíc stále bojuji s vysokým PH, čím ho rapidně snížit? Zkoušel jsem PH- a moc nezabírá. Bazén je zastřešený. Moc... celý příspěvek >
Škůdce na draceně, 13.5.2013
Může jít o molici? Jsou to bílé tečky po celé roszlině, při dotyku opadají. Co použít?
Oleandr a bilé tečky - molice?, 13.5.2013
Asi to bude molice. Lze ji z listů oklepat, jsou to bílé tečky po obou stranách listů. Co na tu potvoru 100% funguje?
Oleandr a svilušky - jak na ně?, 13.5.2013
Chtěl bych poprosit o zkušenost, jak na bílé zečky na listech oleandru. Myslím, že to budou svilušky. Jaký je osvědčený přípravek, který funguje dlouhodobě a na 100%? Díky Petr
Kolik písku má být ve filtraci, 1.5.2013
Chci se zeptat, kolik písku naplnit do pískové filtrace, jestli půlku nebo více, nikde není žádná značka, díky moc
Co potřebuje meruňka?, 28.4.2013
Máme meruňku druhý rok, kvetla velmi málo, co potřebuje? Jak často ji zalévat v létě, jak a čím přihnojit? a ksy zastříhnout? Je vhodný srpen? Moc díky
Clematis - Dr.Ruppel - základy pěstování, 28.4.2013
Mám čerstvě zasazen tento Plamének. Zasadil jsem 10cm pod úroveň než byl v květináči, přidal do půdy omítku a kolem zasadil kobercovou skalničku. Jak dál, jak moc zalévat? Jak často hnojit? Roste tato odrůda tychle? Mám u ní drátěný plot, mám mu... celý příspěvek >
Zastřešení bazénu Tropiko, 14.6.2012
Viděl jsem zastřešení Tropiko od české firmy. Máme zapuštěný bazén průměru 3,6m, alůe mám obavy, aby ten kruh 4,2 m stačil přes schody, které máme instaloványnatrvalo. Máte někdo zkušenosti s měřením a provozem? Jak plachta dlouho vydrží? A co přes... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika