Příspěvky uživatele - 127.19

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Réva a plíseň?, 6.9.2023
Celkem asi 12 hlav, tažených většinově pod pergolou. Děkuji, m.
Réva a plíseň?, 5.9.2023 Obsahuje fotku
Fotka 3/3
Réva a plíseň?, 5.9.2023 Obsahuje fotku
Fotka 2/3
Réva a plíseň?, 5.9.2023 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych požádat o radu ohledně napadení révy a doporučení ochrany. Pěstuji pouze stolní odrůdy, pár hlav mám na drátech a pár jich mám na pergole pod polykarbonátem. Doteď nebylo třeba postřiků a výborně plodily. Nicméně letos... celý příspěvek >
Ptačí zob - problém, 21.6.2018 Obsahuje fotku
nyni 2
Ptačí zob - problém, 21.6.2018 Obsahuje fotku
nyní 1
Ptačí zob - problém, 21.6.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, obracím se na vás s dotazem, jestli nevíte, co může způsobovat problém na ptačím zobu. Všiml jsem si toho už loni. Na jaře krásně naraší a je svěží a pak běham relativně krátké doby přejde na jakoby zeschlý a uvadlý... Stáří je cca. 4... celý příspěvek >
Díry v plodech a listech, 2.5.2018
Děkuji za odpověď. Ráno jsem nakoupil přípravky a zítra to po ránu nastříkám. Ještě bych se rád zeptal na dva dotazy. 1. Na meruňky mám DECIS, na jabloně Reldan/Mospilan. Mám na zahradě i třešně, hrušeň, broskve, švestky a nektarinky. Nevím úplně... celý příspěvek >
Díry v plodech a listech, 1.5.2018 Obsahuje fotku
Foto4
Díry v plodech a listech, 1.5.2018 Obsahuje fotku
Foto3
Díry v plodech a listech, 1.5.2018 Obsahuje fotku
Foto2
Díry v plodech a listech, 1.5.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych vás požádat o radu. Po dvou letech mrazů to vypadá, že by mohly konečně bát zase nějaké meruňky. Mám 7 letý Bergeron a má pěkně nasazeno. Plody dnes velikosti 1-2 cm. Sem tam je spálená větvička, vypadá mrazem, to odsříhám... celý příspěvek >
Jak a jestli střihnout tuto třešeň, 20.3.2017
Zdravím, děkuji všem za reakce. Aktuálně je ještě prostor přemýšlet. Počkám až odkvete. Nicméně přemýšlím buď´ o variantě 2 nebo do ní nezasahovat vůbec. Pokuc vůbec, tak bych na ty pravé vidle pověsil nějaké závaží, které by to postupně... celý příspěvek >
Kumulus + Kuprikol + Silwet, 1.8.2016
Dobrý den, je možné smíchat Kumulus a Kuprikol do jednoho postřiku a doplnit ještě smáčedlem? Pro ošetření révy proti plísním. Jde mi o jednu aplikaci. Děkuji za názor, Michal
Kalendář - postřiky, řez, hnojiva apod, 27.7.2016
U mě ale není ta znalost a zkušenost ;-)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika