Příspěvky uživatele - 9.14

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Spirála na rajčata a okurky, 16.6.2016 Obsahuje fotku
1 za 20 kč Majka
Spirála na rajčata a okurky, 16.6.2016 Obsahuje fotku
pán Burda dělá i závěsné spirály.
Spirála na rajčata a okurky, 21.4.2016
Taky používám spirály od p. Burdy z průměru 10 a jsou velice praktické. Letos chci vyzkoušet více odrůd rajčat, tak jsem si objednala další. Má tam i spirály k paprikám a dokonce vyrobí i na zakázku.
Mladí přišli o srst, 8.8.2014
Chovám králíky léta a podobný problém jsem asi dvakrát zaznamenal.Při pátrání po příčinách v odborné literatuře i z vlastních poznatků mi vyšlo, že jde nejspíš o genetickou vadu.Je proto nezbytné před zapouštěním prohlédnout oběma zvířatům... celý příspěvek >
Samice se nechtějí nechat připustit, 26.2.2013
Při zapouštění v zimních měsících kontroluji přirození u samic, pokud je náležitě prokrvené (zarudlé) nemám potíže s přijímáním samce.Mirus
Hruška zimní Pařížanka a Pastornice, 17.10.2012 Obsahuje fotku
Přikládám fotku vzorku č. 2. Soused má hrušky velice podobné těmto, ale říká, že jsou jako řepa. Seženu vzorek a vyfotím. Jsou-li to Pastornice a Pařížanka ze stejné oblasti, snad dojde od vás zkušenějších k přesné identifikaci.
Hruška zimní Pařížanka a Pastornice, 16.10.2012 Obsahuje fotku
Zrovna zháním název odrůdy hrušně, která mi roste v počtu několika větví na velkém starém stromě, který jinak rodí množství hniličkových červencových hrušek. Hrušeň roste v 450m n.m. plody jsou velké krásné bez jakékoliv chemické ochrany. Trhám je... celý příspěvek >
Slimáci - sůl, 8.7.2009
Kuchyňskou solí si zdevastujete zahrádku. Lepší je natáhnout si gumové rukavice a slimáky zlikvidovat - ekologicky!
Slimáci, 7.12.2007
Když se slimák rozpouští v kyselině octové, musí strašně trpět. Já si vždycky natáhnu gumové rukavice a slimáky jednoduše rozmačkám mezi prsty. Když už to hodně klouže je dobré použít obě ruce :-) Potom kyblík s rozmačkanými slimáky vysypu na... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika