Příspěvky uživatele - 3.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cudrania tricuspidata, 15.2.2019 Obsahuje fotku
Jeden exemplář jsem objevil i v parku v areálu zámku Lednice. Je pěkně schovaný, ale loni krásně zaplodil. Byl doslova obsypaný plody. Chuť nebyla zcela výrazná, nicméně ten meloun tam cítit byl a kořenových výmladků tam bylo požehnaně. Myslím, že se... celý příspěvek >
Stihl MS 462 vs Husqvarna 572 XP, 1.9.2018
562 XP mi pomalu dosluhuje a já vybírám novou pilu. Celá léta jsem měl Husqvarny, ale nová MS 462 mě svými parametry hodně zaujala. Měl jsem ji na chvíli i půjčenou. Proti HQ 562 měla větší vibrace, ale motor šlapal pěkně. Trošku mi nesedla zadní... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 16.8.2018
Pokud se nepletu tak Stihl MS 362 váží 5,6 kg a má výkon 3,5 kW. Husqvarna 560 XP má stejný výkon 3,5 kW, ale váží 5,9 kg. Kromě toho má 362 delší lištu. 362 je sice dražší, ale 30 dkg se v praxi dost projeví, takže bych si ty cca 2000 Kč klidně... celý příspěvek >
Je to plevel?, 26.4.2018
Díky moc!!! No to by mě nenapadlo :-)
Je to plevel?, 25.4.2018 Obsahuje fotku
Nevíte někdo, co to je? Je to plevel? Mám to vytrhat nebo je to nějaká květina? 
Honda Vs. Briggs, 15.6.2016
Potřebuji návod na nastavení rozvodů na jednoválec Briggs /obsah 1740/ z zahradního traktůrku. Nemáte ho někdo prosím. Dík Jaroslavsitner@seznam.cz
Rajčata rostlinky plíseň, 23.5.2016
No já s tím právě nemám moc zkusenost, takže ted uz vetrám více :(.. napadená rajcata tedy zlikviduji a koupim nove. Spis mam strach aby se to na ně taky nechytlo. PS : zadne brambory nic takoveho blizko nemam.
Rajčata rostlinky plíseň, 23.5.2016
No jistě, udělala jsem pod skleník betonový základ...
Rajčata rostlinky plíseň, 23.5.2016
Jsou kupované. Postřik jsem už zkousela, ale jaksi to nezabralo a uz to mám na všech :(
Rajčata rostlinky plíseň, 23.5.2016
Dík za radu, tohle mi fakt pomohlo!!
Rajčata rostlinky plíseň, 23.5.2016 Obsahuje fotku
..
Rajčata rostlinky plíseň, 23.5.2016 Obsahuje fotku
Nejde mi vlozit fotka :(
Rajčata rostlinky plíseň, 23.5.2016
Dobrý den, prosím poradte mi s rajčaty. Mam je nasazene ve skleníku asi 3 týdny a všechna mi odchází - viz foto. Je to plíseň? a Není brzy na plíseň? Co dělám špatně? Skleník je nový, na dne slaba vrstva hnoje, pak koupený substrat do skleníku a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika