Příspěvky uživatele - 96.11

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je to puchrovitost?, 13.6.2016
V žádném případě nevykopávat. Je to houba Tafrinia deformans /tatáž způsobuje kadeř. broskvoní/. Postřik zabírá jen preventivní - cca před rašením, později-domnívám se-je postřik zbytečný.Letos abnormální výskyt, který nikdy nepamatuji. (že by mírná... celý příspěvek >
Prosba o pomoc s výběrem jabloně, 8.11.2015
Dobrý den, já si myslím, že na moštování, konzum a vůbec veškeré využití je lepší volit podzimní odrůdy.Já začínám moštovat /mám vlastní lis/ zač. září a včera jsem moštoval letos naposledy.Osvědčila se mi směs jablek /odrůd/, mošt je pak... celý příspěvek >
Poradte mi - Choroba jablone?, 19.5.2015
Mšice jitrocelová-list je třeba rozbalit a uvnitř mšice najdete...
Co je to za rostlinu?, 28.4.2015
Děkuju za odpověď.
Co je to za rostlinu?, 28.4.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, poznáte někdo, co je to za rostlinu?
Prodej ovocných stromků, 5.11.2014
Ve Vyškově se u nemocnice nachází malé zahradnictví. Výběr stromků slušný na podzim v bedýnkách plody jablek s označením, aby zákazník viděl, jak odrůda vypadá... Majitel umí poradit s odrůdou. Zatím -co řekl-platilo...
Co je to za květinu?, 25.5.2014
Děkuji za odpověď.
Co je to za květinu?, 25.5.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, co je prosím toto za květinu?
Neznámá květina, 25.5.2014
Dobrý den, co je prosím toto za květinu?
Nemoc nebo mráz?, 19.5.2014
Česky se tomu říká - Moniliový úžeh peckovin /meruněk, višní, třešní../, Zvláště některé odrůdy meruněk a višní na ni trpí v posledních letech hojně..Ochrana-postřik - lépe na zač květu než při odkvětu - mě se celkem osvědčil Šampion...
Semenáč - dobrá volba, nebo ne?, 29.4.2014
Mám zahradu "na skále", proto se mi osvědčily vzrůstné podnože.Doporučuji A2, nebo semenáč-dají se koupit i v některých zahradnictvích.Slabé podnože nedávejte - je to ztráta času, za 10 let Vám vyrostou jakoby to byl 3-letý stromek...
Poradíte s napadením jabloní a hrušní?, 29.4.2014
S vlnovníkem bych souhlasil, ta ostatní poškození bych dal na vrub housenkám a housenicím běžných škůdců - pilatky, zobonosky, podkopníčci atd...
Rajče Torino, 25.2.2014
Praskají málo, chuťově se mi zdají průměr.To například Stupické jsou chuťově výborné, ale praskají moc...
Rajče Torino, 24.2.2014
Dobrý den, pěstujete někdo rajčata Torino? jaké s nimi máte zkušenosti? Děkuji.
Brassia a spol, 26.6.2013
Co je to za bílou orchidej na druhé fotce?
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika