Příspěvky uživatele - 160.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Levandule, 16.3.2012
Dobrý den, koupila jsem levanduli francouzkou k olemování schodů ve svahu. Jak daleko od sebe ji mám zasadit? Děkuji za radu Věra
Sestřih nově založeného listnatého plotu, 9.3.2012
Dobrý den, na podzim 2011 jsem založila listnatý plot z volně rostoucí keřů. Ve složení hlohyně šarlatová, tavola žlutá, pustoryl a tavola červená. To samé z druhé strany. Jde mi o to, že každý keř je jinak velký od 30 cm do 1 - 1,5m. Ráda bych... celý příspěvek >
Jaké keře pro živý plot?, 1.9.2011
Dobrý den, mám podobný problém s živým plotem - jaký? Máme velkou otevřenou zahradu na jiho západ. Už vím, že bych ráda volně rostoucí keře a NE jehličnany (sice stálozelené).Po přečtení vašeho příspěvku bych plot (14m) snad i poskládala. Jak to... celý příspěvek >
Berberis frikartii ´Amstelveen´ - víte o něm něco?, 18.7.2011
Dobrý den, připojuji se k žádosti o radu. Tento keř 2 ks jsem zakoupila v SRN před týdnem. Obecně bych ráda věděla, zda je lepší sázet keře v tomto období (chalupa = nejistota denního zalévání) nebo ponechat v zakoupeném květníku do konce srpna... celý příspěvek >
Folie pod mulčovací kůru, 18.5.2011
všechno vyzkouším díky moc
Folie pod mulčovací kůru, 17.5.2011
potřebuji poradit dala jsem netkanou textilii na svah, který jsem osázela a myslím si, že mi tam nebude mulčovací kůra držet, co s tím děkuji
Kapři koi, 10.11.2009
Hypermangan bych nedoporučoval, zkuste je otřít šmirglpapírem.Musíte však po směru šupinek.
Modra hortenzia, 31.10.2009
Modrá hortenzie potřebuje kyselou půdu. Rašelina nebo lesní hrabanka stačí. Mám na zahradě jednu krásnou, která rostla léta pod smrkem. Ten jsme museli porazit před dvěma roky, ale "modrá" stále drží. Jak se kyselost vytrácí, čekám, že... celý příspěvek >
Písčitý svah, 19.9.2009
Díky za Vás tip. Jediná nevýhoda u zimolezu Lonicera pileata je ta, že, by měl dorůstat, podle toho, co jsem našel na webu, výšky 1-3 m. Nemám s tím zkušenost, ale měl jsem představu spíše krytí více do plochy. Přesto ještě jednou díky.
Písčitý svah, 18.9.2009
Velmi děkuji za radu. Už jsem se bál, že se nenajde nikdo, kdo by poradil.
Speciální roubovací nůž/přípravek/kleště k roubování na kozí nožku, 10.8.2009
Děkuji. Něco podobného je už i na českém trhu. Dalo mi to chvilku práci, než jsem kleště našla. Prvně jsem je viděla, když s nimi Australani roubovali ibišky, Teď už mám oboje.(ibišky i kleště) Iva PS: co se týká referencí, nemohu sloužit, protože... celý příspěvek >
vymena pudy ve skleniku, 10.3.2009
Pořiďte si termokompostér. Celou sezónu do něj můžete kupit trávu. Tráva se v něm začne rozkládat. Na podzim než začnou mrazy z něj zpolazetlelou trávu vyndat a nechat mimo promrznout. Na jaře ji zapracovat pod hlínu do skleníku - během sezóny se... celý příspěvek >
Dezinfekce skleníku, 10.3.2009
Skleník máme 11 let. sice občas se tam nějaká ta havěť průběhem sezóny objeví, ale v celku v pohodě. Zastáváme starou metodu zahradníků, i když né až tak do puntíku: Na podzim zeminu vyvezeme, necháme přes zimu venku /letos jsme to nějak nestihli,... celý příspěvek >
Jaký druh broskvoně?, 25.8.2008
Mám na zahradě druhou generaci broskvoní vypěstovaných z pecky. Dobře rodí. Je pozdní, plody teď právě dozrávají. Jsou tmavě rudé, bílé maso a rudá pecka. Chuť je velmi výrazná, plod voňavý. Jediné, co mi chybí je její název. Už původní mateční... celý příspěvek >
zásilková zahradnictví, 14.4.2008
Dobry den vsem milovnikum zahrady.Chci vas jen ochranit před zahradnictvím KONVIČKA, které je absolutně nespolehlivé, rostliny vám sice pošlou, ale nekvalitní a i ve špatném počtu!!! A když se s nimi pokoušíte domluvit, nereagujou a jen křičí do... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika