Příspěvky uživatele - 192.35

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaké rostliny pěstujete?, 22.6.2014
Teťka nám kvete žlutý vánoční.Kvete koncem října a pak konce června.Olina
Prosím o radu, aká je to rastlina a ako sa o ňu starať?, 22.6.2014
Tradeskancie sillamontana.Česky voděnka, podenka atd.Olina
Rozmnožování ruží, 22.6.2014
Víčko nechat, zeminu nakypřit, nehnojit a občas odšroubovat, zalít a zašroubovat.Dole přihrnout k petce zeminu, by se v ní udrželo správné vlhké klima.Já osobně dávám pod velkou zavařovačku.Olina
Jaké rostliny pěstujete?, 22.6.2014
Mám tři kamélie, osm palmiček, dvacet kaktusů a spoustu dalšího po jednom či více kusech.Nejvíce mám radost s toho co my vykvete, hlavně v zimě.Když uprostřed zimy začnou kvést azalky a kamélie, tak je ta zima hnedka o trochu snesitelnější.Také si... celý příspěvek >
Pomoc o identifikaci rostliny, 18.6.2014
Myslím, že to je jetel ladní.Olina
Užovník, 15.6.2014
Podle mně je to Arisaema elephas. Olina
Yuka, 7.6.2014
No, té naší kořeny spapal hryzec.Zbylo jenom pár listů.Olina
Dracena a juka, 22.5.2014
Myslím si, že by to nevadilo.Nevím sice jaké druhy máte, ale jsou to časem velké rostliny, tak by to musel být dost prostorný květináč.Olina
Neznamá popinava rostlina, 21.5.2014
Tradeskancie -česky se jí říká voděnka, podenka,blázen, štěstí a možná ještě jinak.Nenáročná květina, která roste i ve sklenici s vodou.Olina
Malá popínavka na plné slunce, 19.4.2014
Na náš zimolez také celý den svítí slunce.Zatím roste, kvete a vždy nádherně voní.Tu Vaši zeminu bych trochu něčím(kompostem nebo koupenou zeminou)  vylepšila a jak píše jarekm, tak bych zamulčovala a podle potřeby i zalévala.Pod naším roste... celý příspěvek >
Neznama květina, 15.4.2014
Bouganvilie jsou pnoucí.Koukněte se na internet, v teplých oblastech se pne po plotech a zdích.Olina
Neznama květina, 15.4.2014
Má to listy jako naše Bouganvilea, akorát mi ji máme nepanašovanou.Tak si tipuji ji.Olina
Identifikace rostliny, 12.4.2014
Je to druh pryšce.Říká se mu také gumovník.Latinsky je to Synadenium grantii nebo Euphorbia.Olina
Co chybí šťavelu purpurovému?, 10.4.2014
Já jsem nechala šťavel na podzim zatáhnout.Nyní začal rašit a tak jsem ho dala stejně jako loni na okno.Rostl a kvetl nádherně.Takže na okno.Olina
Co je to za rostlinky dovezené z Itálie?, 8.4.2014
Kamélie ani čajovník to určitě není.Kamélie mám doma a mají pevné lesklé listy bez žilnatiny.Olina
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika