Příspěvky uživatele - 253.222

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kanadské borůvky - pěstování, 29.5.2008
Dobrý den, možná - pokud máte na keřících pár květů a spoustu listů, možná by to mohlo souviset stím, na jakém dřevě borůvka plodí, tzn. např. peckoviny mají plody spíše na 1letém dřevě a pokud člověk provede řez větví a právě tyto nové... celý příspěvek >
Jahoda Giganta, 11.5.2008
Dobrý den, nevím jestli jsou to giganty, ale od p.Vignerové jsem loni kupovala na dobírku taky několik sazenic velkoplodých jahod a letos už mají nasazené na květy na masivních stoncích, tak snad budou velké a hlavně dobré. Taky děkuji p.Vignerové za... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování, 27.4.2008
Naštěstí nezmrzly, začínají všem třem rašit malé lístky, jen asi plody budou příští rok. Jen jsem se chtěla optat jak s nimi přes zimu v těch květináčích, kdyby bylo kolem - 15 st. a napovrchu květináčů se utvořil led (2-3 cm). Děkuji. Z.
Kanadské borůvky - pěstování, 14.4.2008
Dobrý den, mám od minulého léta 3 krásné Kanadské borůvky v květináči. 2 Jsou vysoké 60cm a jedna od Starkla stále 30cm, květináče mají průměr 28cm a 20cm-od Starkla, snad je to zatím postačující? Na podzim jsem je přesadila a přihnojila hnoj.na... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika