Příspěvky uživatele - 16.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení milion bells výsevem, 4.7.2016
No, je nutné to hlídat. Pokud je květ opylený, vytvoří se semeník (taková malá koulička). Na neopyleném se neudělá nic. Musíte si pohlídat, aby nepřezrál a nepuknul dřív, než ho seberete, semínka jsou maličká a snadno vypadávají.
Množení milion bells výsevem, 10.6.2016 Obsahuje fotku
A ještě (nejsem holt registrovaná, tak alespoň takhle):
Množení milion bells výsevem, 10.6.2016 Obsahuje fotku
A ještě jedna fotka:
Množení milion bells výsevem, 10.6.2016 Obsahuje fotku
Pro všechny, které tohle téma zajímá, připojuji vlastní zkušenosti. Loni jsem také hledala nějaké informace o tomto tématu, ale celkem nic konkrétního jsem nenašla. Utratila jsem celkem dost peněz a rostliny z obchodu, ale stejně mi téměř všechny... celý příspěvek >
Milionbels, 10.6.2016
Dovolím si nesouhlasit, opravdu je nutné do truhlíků navrtat otvory pro přebytečnou vodu. Ovšem ne u dna, ale těsně pod spodní úrovní zeminy, aby hladina vody zůstávala jen v takové výši, aby nezasahovala až do zeminy. Většina samozavlažovacích... celý příspěvek >
Rezistentne odrody meruňky proti mrtvici Alfons, Beta, Gama, 29.4.2016
Proti mšicím jsem zkoušel všechno možné, lep zčásti fungoval, ale i tak se bez postřiku neobejdu, mravenců i mšic je extrémní množství.
Rezistentne odrody meruňky proti mrtvici Alfons, Beta, Gama, 29.4.2016
Mám jednu takovou starší meruňku neznámé odrůdy (Velkopavlovická to není, podle doby zrání a kvality) před domem u silnice, chu´tově nic moc, ještě před dozráním je měkká a nemá aroma, Na druhé straně nikdy nebyla stříkaná a přesto nikdy nezmrzla a... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika