Příspěvky uživatele - 232.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Destilacni pristroj z aukra, 9.6.2016
Pochybuji, že by pan Šlosar takovou blbost někde doporučoval. Odsíření přesířeného vína je velmi náročný technologický proces. Přečtěte si o tom na vinařských webech! Pokud přidáte do vína sodu nebo nějakou jinou alkálii, jen ho odkyselíte. Na síru... celý příspěvek >
Sekačka na dosekání v okrasné zahradě, 9.6.2016
Když se nám rozbila malá strunová sekačka na trávu, manželka mi neustále připomínala, abych ji opravil. Ale já jsem byl vždy zaneprázdněný. Na programu bylo: auto, náklaďák, internet, rybaření... něco, co bylo pro mne o mnoho víc... celý příspěvek >
Popínavé růže na oblouku, 9.6.2016
Popínavých růži je jak psů a výběr je velmi těžký. Určitě bych vybíral z těch co mají vzpřímené a tuhé výhohy než ty s poddajnými měkkými šlahouny. Lépe se tvarují a nemají snahu volně splývat dolů a bránit v průchodu brankou. Jejích pevné výhony... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika