Příspěvky uživatele - 238.53

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co vykusuje jablka na stromech?, 12.9.2016
Nejste sám, Rajka cca 50 % plodů zničených, radši jsme ji otrhali, ikdyž by plody pár dní ještě snesly. Karmína, cca 25 % plodů zničených. Nejhorší na tom je, že hnilobu pak chytí sousedící zdravá jablka a odejde jiz 4-5 najednou. A jako u... celý příspěvek >
Růže houbové choroby, 11.7.2016
Mám v poslední dobou velké problémy z chorobami růží. Na zahradě pěstujeme větší množství růží a poslední roky dost neúspěšně bojuji s chorobami jako černá skvrnitost a rez. Bohužel postřiky, které fungovaly spolehlivě už nelze koupit, konkrétně... celý příspěvek >
Močovina a kravský hnůj, 15.6.2016
Můžete prosím popsat výrobu umělových hnojiv z ropy?Jako chemika by mě to dost zajímalo, rád se poučím... LiborV
Jak urychlit rozklad drnů?, 9.6.2016
Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že drny se rozpadají rychle, hlavně je otočit kořeny nahoru. Močovina samozřejmě celý proces ještě urychlí. Igelit bych nepoužíval, protože nepropouští vzduch, radši folii nebo starý koberec. Libor
Jakou popínavku na pergolu?, 10.5.2016
Dobrý den, v současné době jsem dokončil zahradní altánek a uvažuji čím do osadit-zatím tam mám 2 ks klematis, břečťan, zimolez a v přední části 2 popínavé růže. Zaujal mě podražec a mám několik dotazů: Vydrží to mrazy v zimě? Není to... celý příspěvek >
Eletrická pila nemaže, 9.5.2016
Dobrý den, nechci zakládat nové vlákno, tak se připojuji ke starému, protože se jedná o obdobný problém: Pila Makita UC3530A-problém s mazáním. -pila stará cca 5 let, projevuje se problém s mazáním, pila střídavě maže a zase... celý příspěvek >
Pila Makita UC3530A nemaže, 23.3.2016
Prosím o radu s pilou. Vlastním řetězovou pilu Makita UC3530A cca 7 let fungovala v podstatě bez problémů. Jediný problém byl s mazáním, kdy se občas ucpalo mazání řetězu, ale po vyčištění se vždy rozchodilo. Letos mi pila přestala v podstatě... celý příspěvek >
Rucni nuzky Bahco, 11.2.2016
Jedná se, cca 2x15 m živý plot tavoly, dále svídy, tavolníky, celkem cca 50 m živých plotů.Stříhal jsem to klasickými malými nůžkami, ale to již není v lidských silách. Ploty do roviny střihám minimálně, snažím se zachovat přírodní tvar.Je mi jasné,... celý příspěvek >
Rucni nuzky Bahco, 11.2.2016
Máte někdo praktické zkusenosti s nůžkami Bahco na žívé ploty?Uvažuji o typu P51H-SL. Libor
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika