Příspěvky uživatele - 37.210

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
-1 Celsia v noci zde hlásí - přežijí meruňky dnešní noc?, 10.5.2017
Ups: omlouvám se, v předchozí reakci mě to nepřihlásilo, tak jsem odpověděl jako host. Jdu hledat diskuze o monilii, jestli s tím ještě něco udělám. 
-1 Celsia v noci zde hlásí - přežijí meruňky dnešní noc?, 10.5.2017
Tak to jste mě nepotěšil :-( Ne, nestříkám žádné stomy a nikdy je (kromě vrtule na třešních) nic nenapadlo. I tá meruňka vždy měla krásné plody bez nemocí. Moc chemií nemusím. Teď ještě jde zachránit, nebo již odejde celá?  Ořezat,?... celý příspěvek >
-1 Celsia v noci zde hlásí - přežijí meruňky dnešní noc?, 10.5.2017 Obsahuje fotku
Já se již bohužel obávat nemusím. Moje asi 7-mi letá meruňka si svoji daň vybrala již v dubnových mrazech. Několik let za sebou byla vždy krásně "obsypaná" plody, tak si letos alespoň odpočine. Tedy doufám, že jsou příčinou tyy mrazy a ne nějaká... celý příspěvek >
Klikva velkoplodá neplodí, 17.7.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, Rád bych se zeptal, jak je to se samosprašností klikvy velkoplodé, nebo na důvod, proč moje klikva neplodí. Má krásné zelené listy, dostatečně přírůstky, výhony dlouhé a vůbec vypadá, že se jí daří. Myslel jsem, že na plody je ještě brzo,... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování, 8.6.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, nechci zakládat nové téma, tak se zeptám tady. Nevím čím to je, ale po přesazení 2 leté boruvky (Chippewa) mi asi po týdnu dost zčervenaly listy. Nevíte prosím čím to je? Přesazoval jsem je (nově dokoupená) z květináče na místo, kde... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - neprospívá, 13.5.2015
Postupoval jsem přesně takto. Opravdu si na tom dávám hodně záležet a hodně číst jak co pěstovat. Teorie je ale jenom teorie. Že je nemusím moc probírat mi dělá velkou radost. Standa von Königgrätz já se naopak je bál ponořit hlouběji, aby mi... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - neprospívá, 13.5.2015
Máte pravdu, moc se na ně těším a je mi to líto :-(Jsou krásně obsypány i přes malé keříky. Dám ale na Vaši radu, pokud jim to opravdu pomůže. Pár bobulek pro dvouletého syna nechám a my s manželkou si je hold letos zakážeme... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - neprospívá, 13.5.2015
To jste mě moc uklidnil. Děkuji A k tomu hnojení, používám tekuté hnojivo na borůvky (přesný název si nepamatuji) s krátkodobým účinkem, nikoli dlouhodobě uvolňujíci granule. Ta frekvence je psaná v návodu. Později taky použijí nějaké granule ale... celý příspěvek >
Jak zkrotit meruňku, 12.5.2015
Ani si neumíte představit, jakou radost jste mi udělali když to stačí řezat až po sběru. Vylekal mě termín "letní řez" a v nějakém příspěvku bylo že je kvůli zpomalení růstu nutný řez v červnu. Z té úrody se fakt těším, protože jsou větve opravdu... celý příspěvek >
Kanadská borůvka - neprospívá, 12.5.2015 Obsahuje fotku
Rovněž bych chtěl poprosit o radu a předem upozorním, že načteno mám hodně ale praktické zkušenosti s borúvkami žádné. Mám letos vysazené 3 borůvky (3 leté) které jsem cíleně vybral tak aby se kvetení potkalo v čase. Velmi raná patriot, středně... celý příspěvek >
Jak zkrotit meruňku, 12.5.2015
Tak se do toho tedy pustím, ale s těžkým srdcem :-(Na těch šlahounech je nadmíru bohatá úroda, ale meruňka je pozdní tak v době letního střihu jsou plody ještě hodně zelené. O hodně úrody tak přijdu i když asi by se pod takovou úrodou ty šlahouny... celý příspěvek >
Jak zkrotit meruňku, 9.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, vím že něco dělám špatně, jenom nevím co. Všechny stromy, (meruňka, švestka, třešeň) které jsem loni prosvětlil, mi vyhodily velmi dlouhé pruty. Šel jsem do toho moc prožezal moc? Možná v tom hraje taky roli to, že stromy jsou "v... celý příspěvek >
Jak vyzžít pařez po Thuji?, 9.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, nemáte prosím nějaký nápad, jak využít tento pařez vysoký cca 2,5m? Bylo mi ho líto sežíznout, poněvadž je to pěkný "stožár" který nemusím kotvit :-) Napadlo mě, postavit na něj ptačí domeček, ale asi to nebude dobré ze dvou... celý příspěvek >
Identifikace živého plotu - druh rostliny, 23.4.2015
Nevoní, ale to je možná tím, že jsou květy teprve v "rozpuku" nebo jak to nazvat. Podle názvu a obrázku na googlu to asi bude fakt jedno z těch. Jdu si tedy o nich najít nějaké informace a sazeničky. Děkuji moc všem
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika