Příspěvky uživatele - 102.213

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 7.6.2016
Kdy je nejlepší udělat postřik proti 1. generaci obaleče Mospilanem? Na listech a plodech jsem již objevil vajíčka. Mám ještě čekat?
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatka a obaleč na jádrovinách 2015, 25.5.2016
Zdravím, je ještě čas na postřik proti obaleči Calypsem? Okres Chrudim 300m.n.n a začíná rozkvétat pomalu černý bez. V posledních dnech panuje dost teplé počasí a určitě bylo několik dní za sebou v 21hod nad 1°C. Funguje ještě stránka AMS-SET? Nějak... celý příspěvek >
Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 2.5.2016
Včera jsem to postříkal Talentem a budu doufat v zázrak. Ale je divné odkud se ta choroba vzala. Na žádných stromech nenechávám mumifikované plody a všechno listí shrabu a kompostuji. Všechny rány zatírám štěpařským voskem.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika