Příspěvky uživatele - 104.134

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okurky nevzešly, 31.5.2017
Děkuji! vyzkouším :)
Okurky nevzešly, 31.5.2017
Dobrý den, 15.5.2017 jsem zasadila 6 řádků okurek. Semínka jsem dávala po dvou-třech. Vzešel pouze jeden řádek, když jsem včera rozhrnula půdu u druhého řádku, byly tam pouze slupky(modré obaly) od semínek a v nich nic, nebo i slupka se semínkem... celý příspěvek >
Sekačka na dosekání v okrasné zahradě, 5.6.2016
Potřebovala bych nějakou minisekačku na dosekání kolem záhonů a stromků, můžete mi doporučit, prosím?
Posílání řízků rostlin poštou, 27.5.2016
Prosím, jak ošetřit a zabalit řízky rostlin při posílání poštou? Děkuji.
Motor Tecumseh, 2.3.2016
Mam sekacku AL-KO s motorem tecumseh, zaber 52 cm a vetsiho drice jsem nevidel.Mam ji asi 12 let, na jare jen napumpuji benzin nastartuji a vpohode cele leto funguje.Sekacka je s pojezdem a secu plochu 1700m2.Naprosta spokojenost.Letos jde do bazaru,... celý příspěvek >
Přihnojování rajčat a paprik, 1.4.2015
Pikýroval jste někdo přímo do zahradního substrátu od agra? Minulý rok jsem to zkusila, rostliny vůbec neprospívaly, měly velmi světlou barvu. Napadlo mne, jestli nebyl substrát moc silný a rostliny neměly popálené kořeny? 
Rajčata pro sezónu 2015, 25.2.2015
Mám od Mr. Biggg pár semínek této odrůdy, ale loni šla, bohužel, úroda šmahem pryč, tak se těším letos. Jak se tady rozjela "diskuze" o této odrůdě, docela mne to navnadilo a na dvě tři rostlinky vyseji.  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika