Příspěvky uživatele - 240.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poraďte jaké kvasinky, 26.8.2016
Zdravím pana Rafaela a potažmo na jiných vláknech i pana ing. Šlosara. Čtu, ba hltám, se zaujetím vaše příspěvky a reakce na dotazy na tomto webu, stejně jak na deslik.cz,, asi již čtvrtým rokem a teď mi to už prostě opravdu nedalo, abych vám... celý příspěvek >
Pnoucí růže, 6.8.2016
Za mě Laguna a Sweet Laguna. Proč? Zdraví růží, odolnost, Laguna má i titul ARD. Barevně ladí k sobě, růstem taky. Sympathie je dobrá, ale osobně myslím, že už překonaná. Rosarium Uetersen nevoní.
Nejčervenější plamének - klematis, 14.7.2016
Ano, Diana, Gravetye Beauty, Lady Bird Johnson, Sir Trevor Lawrence - skupina texensis, ty jsou opravdu hezky červené. Ale chtěla jsem vědět velkokvěté - no nenapsala. Mám červenou Peridu, červený je i Kardynal Wyszynski, Solidarnosc. Zbytek jsem... celý příspěvek >
Floxy, 27.6.2016
Zakrátit o třetinu, ne tetinu, ach jo... Mé dotazy se týkají vysokých floxů, ne skalkových.
Floxy, 27.6.2016
Dva dotazy k floxům. Někde na anglických stránkách jsem se dočetla, že je dobré je v půlce června zakrátit o tetinu - kvetou později, ale víc bohatě. To neznám, stříhám je až po odkvětu. Děláte to někdo? Rozmnožování rychlejší než jenom... celý příspěvek >
Množení očky - ne očkování, 22.6.2016
Dočetla jsem se (na ruze.cz), že lze množit růže očky. Nikoli ale očkováním na podnož, ale přímo zasazením vyzrálého očka do květináče se zeminou. Zkoušel jste to někdo?
Vysoké a úzké květiny na školní záhon?, 17.6.2016
Hm, já teda tyto trvalky v létě nezalévám. Nebo jen opravdu velmi málo, výjimečně, přežívají vesměs na tom, co spadne z mraků. Jinak u nás ve školce mají vysazené malé bludiště z buků - tak, jak se sadí živé ploty, dvojřádkem, stříhat pro... celý příspěvek >
Kolik jahod pro 3 člennou rodinu, 15.6.2016
Dvě školkové děti zatím zcela bez problému vždy spásly veškerou úrodu z 10 Evie2, 10 Karmen, 20 měsíčních na záhonech a dalších asi tak 25 Karmen vysazených po celé zahradě na každé volné místo. Totéž 6 rybízů s různou dobou zrání, 6 zimolezů a 2... celý příspěvek >
Efektivní zahrádka, 14.6.2016
Dávám je normálně na zahradu. Postupně dělají husté kopečky. Vydrží několik let. Je dobré je zasypávat kompostem, protože odrůstají směrem nahoru.
Nakousané či naklobané jahody, 13.6.2016
Nedělám si iluze. Před dětmi se mi na zahradě nedaří ochránit nic. Všechno oberou napůl zelené.
Efektivní zahrádka, 13.6.2016
Červený rybíz, odrůdu určenou na přímý konzum. Keřový se dá zapěstovat na plochý, jako palmeta, nezabere tolik místa. Měsíční jahody, pěstovala jsem v truhlících na parapetu. Na podzim teda přesun na zahradu. Plodí pořád. Na zahradu i běžné, pár... celý příspěvek >
Růže Cocktail 1957 Meilland, 13.6.2016
Zdravím. Máte někdo doma tuto krásku? Můžete popsat zkušenosti s pěstováním? Díky.
Mšice na růžích, 13.6.2016
Ó, díky moc, to je potěšující, tak ty potvory můžu likvidovat bez výčitek. Mám tu jednu asi historickou - po předchozích majitelích, takže netuším jméno - krásné kulaté růžové plné květy, voňavá, poupata pokrytá jemnými červenými chloupky, ale taky... celý příspěvek >
A tráva roste a roste, 13.6.2016
Kacířská myšlenka - koupit na jaře jehňata, nechat spásat? Samozřejmě s dodržením základních věcí jako voda, sůl, postupné navykání... Jinak soustrast, máme doma něco podobného v bleděmodrém. Ano, úcta ke stáří určitě, ale nechat si organizovat... celý příspěvek >
Mšice na růžích, 13.6.2016
Je něco, co zabije jen mšice, ale ne ostatní hmyz? Včera jsem se na to už nemohla dívat a postříkala růže i rybízy Pirimorem, ale podle návodu na obalu to zabije i včely a s ostatním hmyzem to bude asi podobně. Nemá se aplikovat už na kvetoucí... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika