Příspěvky uživatele - 243.240

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Růžová borůvka, 1.1.2020
Tak jako tmavé borůvky potřebují více keřů k vůli opileni musíte poříditminimalne dva keře růžových borůvek.Kere dejte blíž k sobě jsou totiž menšího vzrůstu.Mam keře třetím rokem a až posledním roce pěkně zarodily.Na jaře přihnojit hnojivem na... celý příspěvek >
Zahradnictví Spomyšl, 2.6.2016
Zahradnictví Spomysl, opravdu nikomu nedoporučuji. Objednávku jsem vytvořila 15.3. 2016. Poté jsem se smažila zjístit kdy bude objednávka vyřízena a to emailem 29.4. 2016.  Odpověď žádná.  Dnes 2.6. 2016 došel balíček, sice jsou květiny... celý příspěvek >
Hryzec, 6.5.2016
Dobrý den. Prosím vás o radu, budu zakládat část okrasné zahrady, thůje okrasné keře konifery, buksusy a jiné druhy.Ožírají kořeny těchto druhů hryzci?děkuji Jirka
Bílá plíseň v půdě, 12.11.2015 Obsahuje fotku
ješte jedno foto
Bílá plíseň v půdě, 12.11.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, dnes jsem při sázení nové švestky narazil na zvláštní zřejmně jakousi bílou plíseň. Plíseň se objevila hned pod povrchem po odkopání drnů trávníku. Chtěl bych vědět zda to může být pro stromky něják nebezpečné, protože v... celý příspěvek >
Choroba viniča, 22.8.2015
Dobrý den, Chtěl bych se zeptat zda existuje nějáký efektivní způsob jak rozpoznat kdy provést postřik, jak proti padlí tak proti perenospoře, mám vysazených několik odrůd - Prim, Vostorg, Nero, Favorit, Pomerančové. Ale na odrůdě Prim a Favorit... celý příspěvek >
Zlodějina Kavapo, 21.5.2015
I já jsem měl s touto společností nepříjemnost. Moje Babička si u prodavačky v jednotě zamluvila 5 slepiček, a já je v daný čas a daný den s ní šel vyzvednout. Přišli jsme když se Kavapo chystal odjet (to jsem jěště nevěděl, že slepičky máme... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika