Příspěvky uživatele - 74.31

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Libavka - Gaultheria procumbens, 1.6.2010
Vážená paní, já jsem letos Libavku sázela už po čtvté, držím se přesně rady -sázet do polstínu, zem jako pro vřesy-ale zatím vždy vydrží jen přes léto, pak začnou listy usychat a žloutnout, nakonec celá zahyne.Taky nevím, co dělám špatně, uvítala... celý příspěvek >
Zahradní traktůrek Castel Garden a problém s hydrostatem, 24.1.2009
Dobrý den, opravdu se leje do hydrostatu motorový olej. Jedná se o převodovku, takže bych očekával převodový olej. Řeším stejný problém s pojezdem a v mém případě si myslím, že by pomohla výměna převodového oleje. Nevíte o přesném typu oleje a... celý příspěvek >
Nerostoucí citroník, 13.4.2008
Citroník zřejmě zajde.Měl jsem podobný problém s mandarinkou a nepomohlo nic.Zkusil bych zkrátit asi o polovinu až dvě třetiny(musí zůstat nějaké listy),vyndat z květináče, vyklepat kořeny, zakrátit je nůžkama, namočit kořeny do slabě růžového... celý příspěvek >
Kavovník na konci svých sil, 13.4.2008
Na kávovník je dobrá zemina pro citrusy.Může se použít rovnou.Velice citlivý na málo světla, teploty pod 15 stupňů a přelití v tomto období.Doporučuji vyndat z květináče, nechat téměř vyschnout a přesadit.V zimním období NEHNOJIT! Na jaře pomalu... celý příspěvek >
Citroník, 13.4.2008
Tu bych potřeboval.Přes zimu má vyhrazenou jednu vysokou místnost ještě s ostatními rostlinami.Má pojízdnou paletu a touto dobou pojede ven.Je to docela honička, protože pokud hrozí mrazíky musím použít 4 kusy netkané textilie 5x2m a celý jej... celý příspěvek >
Citroník, 12.4.2008
Mám citroník cca 40 let starý, neroubovaný,pred 3 roky začal plodit.Sklidil jsem asi 20kg citronů, největsí vážil 624g.Plody nařežu a rozmixuji a nevím, co je chřipka.Strom má výšku asi 3,5m a nyní na něm dozrává okolo 50 nových citronů.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika