Příspěvky uživatele - 234.89

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ako na vysoku, ciastocne polehanu travu, 12.6.2016
Kosačka RIWALL RPM 5165 HWM, 12.6.2016
No tak ani neviem kde začať. To čo robte je slovami klasika selé zle.   Neviem čo si predstavujete pod pojmom kvalitný trávnik.A treba povedať aj to že pokiaľ je trávnik kvalitný nemusí byť ešte tzv."anglický"  Základný rozdiel... celý příspěvek >
Kosačka RIWALL RPM 5165 HWM, 10.6.2016
Čo si nerozumel na slovách: Pokiaľ ste s tým strojom spokojný tak žiadny problém.   Snažím sa len povedať že výkon sa neudáva len jedným spôsobom.A ten čo sa chce predať tak napíše to čo bude lepšie vyzerať.A samozrejme laik ktorý sa... celý příspěvek >
Kosačka RIWALL RPM 5165 HWM, 9.6.2016
Spokojnosť je vec subjektívna.Pokiaľ ste s tým strojom spokojný, tak žiadny problém.Udávaný výkon 2,6kw je takzvaný hrubý.Slušný výrobcovia ho ani neudávajú.Taký tí slušný výrobcovia udávajú tzv čistý výkon.Môj odhad o čistom výkone 139ccm číne je... celý příspěvek >
Kosačka RIWALL RPM 5165 HWM, 9.6.2016
4,4kw zo 196ccm je naozaj obdivuhodné, a ešte obdivuhodnejšie by to bolo keby to bola pravda.:)
Olej Stihl HP ultra, 2.6.2016
Som rád že aj na takomto fóre sa preberaju hlboké filozofické otázky. Tu na okolí všetci profíci používajú Klasický červený olej Stihl HP.Pri denno dennom nasadení žijú profi stroje priemerne niečo medzi 3 a 5-imi rokmi.Nejedná sa pritom len o... celý příspěvek >
Olej Stihl HP ultra, 2.6.2016
Samozrejme.Podľa zákona máte právo pýtať kartu bezpečnostných údajov.
Olej Stihl HP ultra, 2.6.2016
Som predajca.Má to neaký vplyv na kvalitu oleja?  Len tak na okraj. Môže mi niekto nejak rozumne vysvetliť prečo by najväčší svetový výrobca, ktorý podľa môjho názoru vyrába aktuálne asi najpoľahlivešie stroje riskoval svoje meno akýmsi... celý příspěvek >
Olej Stihl HP ultra, 1.6.2016
Ja si pripadám ako Alenka v ríši divov. Olej má dajme tomu 1000 vlastností a na špecifikáciu sa berie do úvahy dajme tomu 50. Zvyšných 950 vlastností z ktorých mnohé môžu byť niektorých prípadoch dôležité sa jednoducho nezmestia do tabuliek.Preto sa... celý příspěvek >
Olej Stihl HP ultra, 31.5.2016
Zaujímalo by ma či máte nejaké špatné skúsenosti z olejom HP Ultra alebo tu len tak teoretizujete.  No a aby som nezabudol, taký truľo ako som ja by potreboval vysvetliť aký podstatný rozdiel je medzi triedou JASO FB, FC A FD.Myslím že vy... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika