Příspěvky uživatele - 102.197

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Filtrace nexus, 6.11.2016
No, tuto filtraci nemám. Nechci Tě podceňovat, ale trochu (dost) pochybuji, že se Ti podaří filtraci okopírovat. Myslím si, že se jedná o odlitek, a to doma asi nevyrobíš... Osobně se mi zdá objem filtračního média dost malý.
Albizia, 7.9.2016
Že by průběh letošního léta a začínající podzim?
Jak výkonné zvolit čerpadlo, 7.9.2016
No, na dva skimmery bych volil něco silnějšího než s průtokem 7-8m3. Kusí krky jako médium jsou super. V případě, že do nich přitéká předčištěná voda (zbavená hrubých nečistot) ze štěrbiňáku, není důvod použít houbičky,... Můj názor...
Malé zahradní jezírko, 22.7.2016
Malé jezírko? Co to je "malé zahradní jezírko"? Čím bude menší, tím hůře se bude udržovat. V každém případě doporučuji vyložit fólií. A to tak, aby se "hnojačka" do jezírka nedostala.
Filtrace jezírko 5m3, 1.6.2016
Finance investovat do malého štěrbinového filtru, biologickký filtr udělat svépomocí. Připojit skimmer.
Skimmer pro malé jezírko, 20.5.2016
Průtok se dá vždy snížit. Se zvýšením průtoku to bývá již horší. Co se skimmeru týká, tak např. malý Oase AquaSkim 20 dobře pracuje s průtokem od cca 4000litrů za hodinu. K tomu je pořeba připočíst nějaké ztráty a to, že ze dna by bylo potřeba... celý příspěvek >
Skimmer pro malé jezírko, 19.5.2016
Názorů bude asi více. Záleží také na převýšení, kam vodu čerpáte. Pokud chcete (potřbujete) připojit skimmer, volte čerpadlo od 6000litrů/1h výše (raději skutečně výše), s vývodem na skimmer a k tomu menší skimmer, který se bude přizpúsobovat výšce... celý příspěvek >
Cedr himalájský - co ho trápí?, 19.5.2016
No, nevím, jestli poradím, ale mám s cedrem podobnou zkušenost. Je s tím rozdílem, že mě začaly oadávat druhý rok po vysazení do jílovité půdy. Jednalo se o dva stromky. Vyřešil jsem to tak, že jsem stromky obkopal, nahradil zeminu v kruhu o... celý příspěvek >
Jak namnožit Krušinu úzkolistou (Rhamnus frangula), 28.4.2016
Dík, jedná se FINE LINE.
Jak namnožit Krušinu úzkolistou (Rhamnus frangula), 27.4.2016
Poradíte mi, jak namnožit Krušinu úzkolistou (Rhamnus frangula)? Děkuji
Úzce sloupovitý strom, 27.4.2016
Prosím o radu. Potřebuji vedle sebe vysadit několik úzce sloupivitých stromů o max. výšce cca 2-3m. Jde o optické oddělení posezení pod pergolou. Není ani tak důležité, jestli se bude jednat o listnáč nebo jehličnan. Podstatné ale je, aby stromy... celý příspěvek >
Zalepení plastového korpusu, 24.4.2016
Nevím, jak velký je korpus a jak velká je prasklina. Jednou mi přes zimu praskl platový výlisek jezírka (cca 300 litrů). Na opravu jsem použil záplaty Nautic. V balení jsou dvě, jeden typ je na Vinyl/PVC, druhý na ostatní materiály. Záplaty vydržela... celý příspěvek >
Magnolie Genie, 16.4.2016
Jak daleko je zídka a ta skruž? Magnolka potřebuje kyselou zeminu. Nekoření hluboko, kořeny se rozrůstají poměrně mělko, ale spíše do šířky. Myslím si, že pokud bysle měl okolo vysazené rostliny místo alespoň 1,5-2m na každou stranu, tak by... celý příspěvek >
Magnolie Genie, 15.4.2016 Obsahuje fotku
A ještě jedna fotka.
Magnolie Genie, 15.4.2016 Obsahuje fotku
Po 4 letech od vysazení "proutku" magnolka narostla do výšky cca 2,5m. Letos má cca 100 květů (rozvíjejí se postupně).
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika