Příspěvky uživatele - 241.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Olej Stihl HP ultra, 2.6.2016
   Dobry den p. Vysloužile, nie nesuhlasim, ze by drvivá večšina obyvatelstva zemegule bola ráda, že tu jsou k*rvitka (TFP). K*rvítka neboli na zemeguli minimálneu poslednych 100 000 rokov a technologicky pokrok neviazol, jak nás učí... celý příspěvek >
Olej Stihl HP ultra, 2.6.2016
Pane PP, nemate pravdu, a to hned dvakrat: 1. To největší k*rvítko NENI vždy uživatel. Je vela odbornikov, ktori vedia spravne obsluhovat a udrzovat stroje, niektori sa prezentuju aj tu. Suhlasil by som mozno s formulaciou často to kazi uzivatel,... celý příspěvek >
Olej Stihl HP ultra, 1.6.2016
Od pisatela s nickom Jani02 som uz cital vela rozumnych prispevkov ktore boli k veci. Ten chlap ma zrejme velky prehlad o takejto technike. (bez ironie). Rad sa obohatim o jeho znalosti.  To ze predpis vyrobcu je zaklad  , koniec koncov... celý příspěvek >
Olej Stihl HP ultra, 1.6.2016
Pne s tym ryzlingom, poznamenavam, ze Jani02 je tuším aj predajca, (Jani02 sorry, ak sa mylim). Ja doporucenia predajcov sice pozorne počúvam, ale riadim sa primarne doporuceniami vyrobcu.
Olej Stihl HP ultra, 1.6.2016
Dobry den pan j.c., asi vam zle zaradilo váš prispevok pod môj, lebo zasade s vami suhlasim,  s malym upresnenim, ze zakladny dotaz zakladatele vlákna na zkušenosti uživatelů s KONKRETNYM olejem Stihl HP ULTRA To je ku tomu oleju HQ XP.... celý příspěvek >
Olej Stihl HP ultra, 1.6.2016
Dobry den p.226.207, vzdy ma trochu prekvapi sebavedomie amaterskych olejarskych vyskumnikov a ich zjednodusene,  skalopevne vyhlasenia.  Ako keby to bolo vsetko iba ciernobiele - zadrie sa motor=zle, nezadrel sa motor=dobre. Žiaľ, neni... celý příspěvek >
Křovinořez Hecht 144 nestartuje, 31.5.2016
Pane 52.72, asi by vam pomohlo pozornejsie čítat dobre rady, ktore ste uz dostal, napr. od p.Standu.xxx.136.63 30.5.2016 14:49. Vedie k cielu.
Křovinořez jde pouze na sytič, 31.5.2016
   Pes je zrejme zakopany v polymerizovanych bio-euro-eko primiesaninach do benzinu (ľudovo: biogrce). Váš postup je dobry, ale v niektorych karburatoroch zostanu nejake zbytky paliva aj po "zhasnutí" motora na nedostatok paliva.... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika