Příspěvky uživatele - 117.5

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Azalka venkovni - množení, 1.6.2016
Pokusila jsem se udělat to jako s růžemi a vyšlo to - řízek azalky jsem zbavila dolních listů zapíchla do země a přiklopila sklenicí od okurek (tou velikou) zalévala a odklopila až druhým rokem koncem května.Sazenice se chytila a tak to letos zkusím... celý příspěvek >
Krmítka - zásobníky na obilie, 31.12.2013
Ahoj. Toto je skutečný problém a i mě mrzí, že nikdo žádnou radu nemá. A nebo jsou všichni lakomí se podělit o své finty, jak na úplně blbé králíky vyzrát? Já jednu, asi hloupou, radu mám, možná mě nějaký estét odsoudí. Když vykydáme od... celý příspěvek >
Co s kohoutem?, 12.12.2013
Tak nic ve zlém, ale rajská musí být z hovězího žebra a ne ze slepice!!! Mnohem lepší je slepice (kohout) ve smetanové omáčce, které se říká paprika, prostě slepice na paprice s houskovým knedlíkem. Po svíčkové druhá ryze česká... celý příspěvek >
Slepice kulhá, 2.12.2013
Zdravím. Paní Blanka přešla hřady jen letmou zmínkou a já myslím, že právě v tom bude příčina. Vsadil bych se, že původní pisatelka má hřady kulaté, přesněji válcovité, (viděl jsem i půlválce, kdy drůbež musela sedět na té oblině). Bidýlka hřadů... celý příspěvek >
Oplocení ohrady pro slepice, 18.10.2013
Metr vysoký plůtek z obyčejného králíkářského pletiva za 29,- Kč/metr úplně postačuje. "Provizorně" jsem potřeboval rychle oplotit slepičí výběh (na týden, či tři nebo pět). Koupil jsem betonářské železo roxor 12 a nechal si z něj hned ve... celý příspěvek >
Samice zakousla všechny mladé, 17.10.2013
Nic ve zlém. Ale. Ano, šetřit je nutné, ale fakt nemáte čtyřicet korun na kameninovou nebo betonovou misku na vodu? I takové misky náš samec Bobek (burgundský) unese a umí s nimi šermovat, ovšem samice to nedělají. A někdo tu píše o napaječce (v... celý příspěvek >
Čičorka a další jedovaté rostliny v píci, 12.9.2013
Pokud vím, jed v pryskyřníku je takové povahy, že usušením té rostliny se jedovatost ztrácí a proto v seně nijak nevadí. Takových trav je mnoem víc, že v syrovém stavu jedovaté jsou a v suchém ne.
Poolor, 29.3.2013
Dobrý den, máte někdo zkušenost se zastřešením bazénu Poolor? Děkuji. Monika
Jak poznám, že už je slepice vynešená?, 1.3.2013
Jsem začátečnik, prosím poradte jak poznám, že slepice už prostě neponese? Děkuji.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika