Příspěvky uživatele - 69.62

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za strom / keř, 31.5.2016
Ten dřín přesně nepoznám, musím ho najít, je to tvrdé dřevo, kde nejraději roste? Hlavně na moravě-Vsetín.
Poznáte, co to je?, 31.5.2016
Děkuji, jste moc ochotný, obdivuji znalosti zdejších návštěvníků. Klobouk dolů.
Poznáte, co to je?, 31.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím vás všechny znalé, ještě bych potřeboval vědět co je toto za keř-strom. Předem mnohokráte děkuji tomu kdo poradí.
"Kalinožrout", 31.5.2016
Dobrý den, prosím Vás jakou kalinu Vám likvidoval, co za keř je myšlen? Děkuji
Olej Stihl HP ultra, 29.5.2016
Ano dováží se benzin pro tři pumpy -benzina má vervu 100, OMV má carreru 100 a schel má racing 100. Tyto tři mají z rakouska. Ale pouze tyto prémiové. Děkuji všem za¨info. Dávám vervu do pily, křováku a sekačky. Jinak do auta jen někdy hlavně v zimě.... celý příspěvek >
Olej Stihl HP ultra, 29.5.2016
Ptejte se odborníka na benzin a naftu
Olej Stihl HP ultra, 29.5.2016
Jo už jsem to našel, místo bioetanolu je tam jakési ETBE, je to mnohem lepší ale dražší. Neobsahuje to žádný etanol.
Olej Stihl HP ultra, 29.5.2016
Děkuji všem za reakce. Že olej degraduje v palivu po delší době, to samozřejmě vím a proto ředím jen to co potřebuji, jen mě zarazilo tvrzení že zrovna Verva je podle pana Standy nevhodná do 2T motoru, toto je pro mě zásadní věc, používám jej už... celý příspěvek >
Co je to za strom / keř, 28.5.2016
I Vám pane Konvalinko, děkuji a určitě i to promyslím, jasen je pevný a pružný, to je fakt, takže určitě je také dobrý.
Co je to za strom / keř, 28.5.2016
Píšou že je to keř, ale některé dorůstají hodně vysoko, kmen je dost silný. Zdá se mi to hodně pevné dřevo, chci vyskoušet na topora, nebo je něco lepšího?Třeba hloh?
Co je to za strom / keř, 28.5.2016
Děkuji Vám pane Josefe, jste moc ochotný. Hezký den.
Co je to za strom / keř, 28.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den všem, zasílám foto stromu-potřebuji vědět co je to zač, pokud někdo ví, předem mu moc děkuji.
Olej Stihl HP ultra, 28.5.2016
Dobrý den, prosím Vás a jak jste na tuto věc přišel, že Verva štěpí olej? Děkuji Vám za info, je pro mě důležité, sám na ni řežu a seču roky...
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika