Příspěvky uživatele - 128.66

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak daleko od sebe nasázet maliny a ostružiny?, 16.7.2016
Dobrý den, mám u plotu plácek 1 x 10 m a chtěla bych na něj dát jednou plodící maliny, remontující maliny a ostružiny. Jak daleko od sebe je mám zasadit, aby se do sebe za pár let nepletly? Bude to hlavně pro děti, můžete mi doporučit jaké odrůdy... celý příspěvek >
Firma Lukon Glads, 26.5.2016
Nikdy vice, toto zahradnictvi ma pouze pekny katalog, jinak je to mirne receno velka bida, bohyska se mi dodnes-po roce ani nevzpamatovala, ostatni jsou dvouliste, vubec nerostou, a to jsou na ruznych mistech.Ostatni rostliny byly malinke,... celý příspěvek >
Zahradnictví Spomyšl, 26.5.2016
Nedoporucuji zahradnictvi Spomysl, komunikace hrozna, z objednavky prisla ani ne polovina, objednano zacatkem brezna, po nekolikere urgenci jsem balik dostala v pulce kvetna, pani tvrdila, ze moji objednavku nemaji, pry se vymazaly emaily.Pritom ale... celý příspěvek >
Natírání kmenu vápnem, 25.2.2016
Na podzim jsem si říkala, že když jde při bálení o odrážení slunečních paprsků tak je bílá jako bílá. Natřela jsem stromy zbytkem latexu. Myslíte, že to byl blbý nápad? 
Který z těchto postřiků mám použít?, 22.2.2016
pane Vinšálku, děkuji mockrát :-) Mám to vytištěné na ledničce a dokud nenaberu nějaké zahradnické zkušenosti, tak se toho papíru budu držet jako klíště :-) Jana
Který z těchto postřiků mám použít?, 18.2.2016
Dobrý den, poraďtě prosím laikovi. Přečetla jsem si tu dost o kadeřavosti, ale fakt nevím, Koupili jsme zahradu i s načatými balíčky postřiků. Je tu Delan, Kocide 2000, Champion 50WP Potom je tu Sulka-K, Ridomil Gold, Novozir MN 80,Topas... celý příspěvek >
Cypřišovec leylandův, 31.10.2012
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak se nejlépe dá namnožit cypřišovec leylandův? Děkuji, Veronika
Vedra, 2.7.2012
Jak vaši králíci snášeji vedra, která tu teď máme? My bydlíme kousek od Brna, takže jih, teplo je tu hrozné a králíci jsou z toho úplně v háji, dnes nám umřela jedna březí samice, měla pár dní před porodem :(Děláte proti tomuhle počasí nějaká... celý příspěvek >
Mladí králíci, 28.6.2012
Možná se vám můj dotaz bude zdát divný ale risknu to. Chováme králíky na maso, máme 2 samce a 7 samic. Pouze jedna jediná samice mívá vždy tak nějak normální počet mladých, většinou 5-6 ale ostatní samice mívají mladých strašně moc, jedna teď dokonce... celý příspěvek >
Seno, 12.6.2012
Nenapsala jsem to záměrně, sháním kdekoliv, protože u nás bohužel sehnat nemohu. Jsme z JHM kraje, projeli jsme několik zemědělských družstev, dokonce i stájí a seno není, dokonce chovatelé koní nás prosili, že když někde seno najdeme, ať dáme vědět,... celý příspěvek >
Nenesou, 10.6.2012
Loni jsme také kupovali roční slepice z této drůbežárny a trvalo jim víc jak měsíc, než začaly snášet, stejně tak to měli sousedi, jak už tu bylo zmíněno, myslím si, že je to pro ně stres, nové prostředí, jsou zvyklé na klec a minimum pohybu a... celý příspěvek >
Jsou kočky nebezpečné pro kuřice?, 10.6.2012
Řekla bych, že záleží na kočce, pro některé to může být lákavé, jiné se na to vykašlou. My máme nyní na zahradě ve výběhu 6ti týdenní kuřata a kocourovi je to šumák, kouká na ně ze střechy a neřeší je, stejně tak kočka... ale u 12ti týdenních už bych... celý příspěvek >
Slepice si vyzobávají peří, 10.6.2012
Jednou za čas slépky prohlédnu, hlavně pod křídly a nikdy jsem nic neobjevila... ale desinfekcí nic nezkazíme :)
Slepice si vyzobávají peří, 10.6.2012
Zkusíme ty směsi pro nosnice, děkuji. Jak jsem psala, mají výběh do pole, kde je nyní pšenice a jinak samozřejmě všechno možné zelené, tráva, pampelišky, kopřivy přidáváme nasekané k zrní ale i tak mají možnost kopřivy zobat a zapomněla jsem... celý příspěvek >
Slepice si vyzobávají peří, 9.6.2012
Dobrý den, měla bych dotaz. Máme 15 slepic a už od ledna nás trápí to, že si vzájemně vyzobávají peří, dokonce i kohout už je na některých místech holý. Zobou si peří hlavně na zádech a peří z ocasu, už jsme bezradní. Denně krmíme chlebem + zbytky z... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika