Příspěvky uživatele - 9.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Habr napaden škudcem, 30.6.2017
zkuste postříkat přípravkem proti savým a žravým škůdcům. V drogerii Vám poradí, název nevím, ale zabírá to.
Co to je za strom?, 15.11.2016
Pane Josefe, jste geniální. Před vaší fantazií smekám. Hanča
Úplné zničenie plevele - názor, 14.11.2016
Ještě méně pracné je nic nevykopávat, položit na plevel kartony, klidně i v několika vrstvách, zalít, na to slámu (listí, trávu, co máte), nechat do jara, na jaře jen prorazit karton a ty dýně zasázet do děr. Hanča
Co může být příčinou hnití cibule, 11.11.2016
Tak to je skvělá zpráva a inspirace , díky. Hanča
Co může být příčinou hnití cibule, 10.11.2016
Pane doktore, chcete říct, že sušená cibule se dá usmažit na sádle a použít do guláše? Pokud ano, budu sušit ostošest . Dávat cibuli do mrazáku jsem opravdu nemyslela tak, že by si to člověk naplánoval a uskladnil takhle celou sklizeň, spíš to byl... celý příspěvek >
Co může být příčinou hnití cibule, 10.11.2016
Pokud se vám nedaří cibuli rychle spotřebovat a máte místo v mrazáku, doporučuji nakrájet nadrobno a dát do nějakých krabiček, které nepropustí zápach. Zkusila jsem to jednou po velké grilovačce, kdy zbylo po dělání špízů spoustu cibulových středů,... celý příspěvek >
Jak se jmenuje tato kytka?, 7.11.2016
Je to horská rostlina, ale k vám se dostal nejspíš sám. Stačí, že ho někdo má na zahradě, a semeny se rád šíří do okolí, najde se pak v městských trávnících i u silnic. Taky se mi takhle na zahrádce objevil. Což je dobře, protože je to hezká kytka .... celý příspěvek >
Impatiens - Balzamína, 6.11.2016
Už je nepěstuju vůbec, chtěla jsem na zahradu barevné letničky do stímu, tak to mi šneci rychle rozmluvili. Ze semínek jsem je pěstovala proto, že přezimovíní je trochu oříšek. Mívali jsme je kdysi v práci, ale přes zimu na ně hodně šly třásněnky - a... celý příspěvek >
Impatiens - Balzamína, 5.11.2016
V bytě jsem to nezkoušela, sela jsem je na jaře přímo na záhon. Kvetly opravdu i ve stímu, tedy do té doby, než je našli španělští šneci. Teď na zimu je nejspíš nikde neprodávají, ale na jaře jich bývá dost, nejčastěji mezi balkonovkami. Hanča
Pamelník - množení, 3.11.2016
Pámelník se rozrůstá fakt hodně, dobře rozvažte, kam ho budete sázet. Hanča
Jaká je to květina?, 27.10.2016
Chránit před slimáky, moc jim chutná. Hanča
Dusík před rytím, 27.10.2016
Mulč opravdu nakypří půdu, nedělají to myši, ale žížaly. Spolehlivě. Hanča
Špačci - skorce, 24.10.2016
Proč taková reakce? Pokud se vám rada nehodí, prostě se podle ní neřiďte. Může se stát,  až budete chtět poradit příště, že budete poslán - viete kam.
Plevel v rybízu, 16.8.2016
No a právě když člověk nemá čas ani chuť se zbytečně dřít, doporučuji znovu přečíst příspěvek pana Vysloužila výše. Tohle funguje - odpleveluje i hnojí zároveň - vyzkoušeno. Pokud zrovna nemám štěpku, stačí i krabice + tráva nebo sláma. Hanča
Parazitická popínavka na paprikách, 9.8.2016
Jak to odstranit nevím. Jmenuje se to kokotice a přerušení vlákna opravdu nepomůže, protože nemá žádné kořeny a vrůstá přímo do cévních svazků napadené rostliny. Tak asi jedině trhat, aby se nevysemenila - semen dovede vyplodit opravdu hodně a dlouho... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika