Příspěvky uživatele - 89.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak očkovat ořešák?, 11.10.2017
Ja som skušal ablaktaciu no bez uspechu bolo chladne pocasie nabuduce skusim nahrievat spoj vykonovym odporom na cca 35°C mozno to pojde ako podnoz použivam semenač orecha  Fero 
Předčasné modrání švestek a následný opad plodu, 14.8.2017
Staršie stromy mám Tipala, Valievka, Stanly, Lepotica, Bystrická, mladé stromky Haroma, Haganta, Harbella, Hanita, Toptaste, Joganta, Jolina, Jofela, Tophit, Gabrovská, Presenta, Čačanska rodná.Dúfam že niektore budu odolavat... Fero
Předčasné modrání švestek a následný opad plodu, 12.8.2017
sever stredneho Lednica napadnute su zatial len durandzie (pár čo ostalo som našiel popadane na zemi myslel som že suchom no po kontrole som našiel larvy v kôstke) Fero 
Předčasné modrání švestek a následný opad plodu, 12.8.2017
Tak to mame problem. U nas stredne považie skoro všetko zmrzlo čo prežilo pada na zem a v kôstke ma larvu...
Pravokořenné stromy, 29.5.2017
Chcem sa spytať ma zmysel zpravokoreniť slivku jofela na myrabelane zmysel toho je aby podnož nedostala šarku a neodumrel hypersenzitivni zbytok stromu. fero
Mráz, 10.5.2017
Biele Karpaty 5:30  -2°C uvidime čo na to povedia orechy? Auto bolo sama namraza. fero
Houba na durancii, 6.3.2017
je to iba lyšajnik treba postriekat mednatym pripravkom 
Fidelia, 20.10.2016 Obsahuje fotku
Novinka - ma ju už niekto?
Jolina, 11.10.2016
rodičia su asi jojo a haganta našiel som to zde.
Chystat sudy na nepříliš vhodné hrušky?, 7.8.2016
nazdar ja by som do toho išiel kvalita bude v pohode efektivitu musíš posúdiť sám niektoré hrušky slabo tečú 2-3 litre z metra (pálil som aj také) treba použiť enzýmy aby si to dostal do kotla ja som nepoužil čo banujem v pálenici som sa naštuchal.... celý příspěvek >
Šárka - Haganta, Gábrovská, Čač. rodná, 1.7.2016
môj typ toptaste no ruku do ohňa nedam FeroM
Opelenie orecha, 25.5.2016
Dobrý deň je možne opelenie orecha keď zmrzli samčie kvety v okolí 50 km no samičie kvety kvety sa pekne ukazujú tak sam som zvedavý či niečo sa urodí Fero M.
Čím doplnit skladbu sadu, 23.5.2016
Jelínek vysadzuje ešte hagantu a opelovač stenly. ja mam hagantu no opelovač bude musiet stačit bystrická, toptaste a durandzia
Výroba "spirtu" po ukrajinsku, 11.5.2016
Nazdar skus pridat kg rajcinoveho pretlaku v ktorom nechaš namnoziť kvasinky samozrejme to možes skusit v malom. Ked budeš prepalovať vodku tak tahaj len do 80-75 ostatne pridaj k vyskoču a vypališ to druhy krát.
Co je to za strom?, 12.7.2015
dobry  podla mna to môže bit jablon nejaka okrasna  Fero
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika