Příspěvky uživatele - 20.73

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila hecht, 19.8.2018
Poměr cena/výkon budiž. Ale co poměr cena/výkon/komfort/bezpečnostní a hygienické prvky/kvalita?. Pilu Hecht 45 mám doma, ale stejně jsem si pak koupil skutečnou farmářskou pilu. F A 
Dolmar PS 500 nestartuje horká, 8.4.2018
Dobrý den,  pokud studená pila chytne na první zatažení, tak by při startování zahřáté pily neměl být problém a uživatel by měl postupovat podle návodu k použití této pily. Nechci se tímto zadavatele vlákna nijak dotknout. Samozřejmě chyba může... celý příspěvek >
Jaká je pila Hecht 956, 27.2.2017
Motorová pila Hecht 956 Vám dobře posloužila a ať Vám to vydrží. Všeobecně u těchto pil však myslím že hybí dlouholeté zkušenosti. Tyto pily jsou v provozu příležitostně a většinou zatím několik sezón. mnohdy si posléze majitel koupí kvalitnější... celý příspěvek >
Jaká je pila Hecht 956, 21.10.2016
Tu Hecht 45 jsem kupoval v r. 2012. Podle tehdejšího návodu jsem míchal v záběhu 40:1. Potom se někdy návody upravily a doporučují to co píšete Vy. Ano napsal jsem, že by i ta Hecht 45 byla použitelná na 5 až 10 m dřeva ročně a to podle své... celý příspěvek >
Jaká je pila Hecht 956, 19.10.2016
A co takhle kvalitní švédskou pilu?
Jaká je pila Hecht 956, 19.10.2016
Jedna z řetězových pil,  které mám doma je také Hecht 45. Množství dřeva, které odřezala Vaše 945 bych v žádném případě s ní dělat nechtěl. Důvody: Vibrace, značná kouřivost (když jsem ji měl v záběhu, tak jsem se při... celý příspěvek >
Hobby pila Stihl nebo Dolmar, 11.9.2016
Dolmarky nejsou téměř neznezničitené. Vlastním dolmar PS 500 a snažím se dodržovat dopručení výrobce. Např:  stáří směsi: při vyšších teplotách namíchanou palivovou směs spotřěbovat do 6-8 týdnů. Nakupujte jen tolik paliva kolik má být... celý příspěvek >
Zkušenosti s pilami Hecht, 23.5.2016
Já už ani nevím jestli tehdy tata motorovou pilu chtěl. Vim, že žádnou jsme neměli. Dřeva se chystávalo podobně jako teď. Jak jsme to zvládli. Převážně to byl úklid po těžbě. Nechávalo se to v délkách, osekali jsme to sekyrama a pokrátili... celý příspěvek >
Jakou kvalitní benzínovou pilu za cca 10 tis.?, 15.4.2016
Docela zábavné a úsměvné čtení a nechybí tu ani zápletka a děj se neustále vyvíjí. Doufám, že to takto zadavateli vlákna vydrží až do podzimu, to bude mít Stihl tradiční velkou podzimní akci a zadavatel vlákna bude mít nové náměty, které mu... celý příspěvek >
Pily Patriot, 24.3.2016
Dobrá je za 3. Kdyby jste napsal, že je to dostatečná pila, tak Vám možná uvěřím.
Pilový řetez stihl x solo pro hecht 44, 23.3.2016
Zadavatel vlákna se ptá: zda a jaký řetěz stihl x solo pro Hecht 44. Stačí vzít řetěz do prodejny Stihl a zkušený prodejce mu řetěz prodá. Diskuze se dále rozšířila o tuším kvalitě hechtek. Už o tom bylo napsáno hodně. Hechtky mají to co žádné jiné... celý příspěvek >
Výběr pily pro začátečníka - 7000+ Kč, 8.1.2016
Takže vlastní zkušenost se záručním a pozáručním servisem Dolmar(Makita): motorovou pilu Dolmar posílali do Brna (jednalo se o prohlídku a seřízení pily v záruce po prvním roce provozu(neplatil jsem ani korunu). Elektrická pila, která se... celý příspěvek >
Výběr motorové pily, 29.12.2015
Tak jak už to napsal 9.135, chce to projít diskuze zahrada, energoportál a dům a chalupa a naleznete tam dostatek informací o 500, 420 a 251. F A  í
Výběr motorové pily, 29.12.2015
Pokud nákup přes internet tak raději autorizované prodejce. Na makita, cz je seznam. Nákup v klasické prodejně však má své výhody a právě u Stihl nebo HQ by to chtělo pohlídat nějakou slevu. F A
Pila Hecht 945 nebo Raptor 243, 15.11.2015
Dobrý večer, své zkušenosti s motorovou pilou Hecht 45 jsem popsal 20.8.2013 na Energoportálu. Tehdy jsem ji ohodnotil známkou dobrá. Kritizoval jsem hlavně vyšší kouřivost.  K tomuto nedostatku mám nyní problém při sesazování krytu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika