Příspěvky uživatele - 25.69

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co dělat, aby staré jabloně neplodily, 14.6.2016
Jen možná takové malé ulehčení. Asi všechny jabloně nedozrávají najednou, možná by Vám pomohly 3-4 plachty položit pod dozrávající a po příjezdu sesypat přímo do kolečka. Pak přesunout pod další. Občas to tak dělám pod slivoně a pak pozvu známého... celý příspěvek >
Koupě bubnové sekačky na louku 0,5 ha, 23.5.2016
Shodou okolností jsem dnes odvážel svou 12 let starou BLP 60 - Dakr poprvé do opravy - ulomená páčka plynu. Protože je již opravdu opotřebená (zahrada v kopci 13 000 m2, seču s ní tak 3x ročně), zkusil jsem u celkem 3 prodejců dotaz, co by stála nová... celý příspěvek >
Slimáci, 28.4.2016
Stále praktikuji pivní návnady a ty fungují. A dokonce si myslím, že je to pěkná smrt a hlavně z vlastního rozhodnutí.  Jen si myslím, že umírání přeseknutím trvá podstatně déle než elektrický šok. Asi jsem příliš velký cíťa. Sběr se mi... celý příspěvek >
Jarne mraziky 2016, 28.4.2016
Před týdnem přepíchaná rajčata jsem dnes měřil, mají cca 20 cm a rozhodně nekvetou. O cca 20 km dál (v Aši) se udržel napadlý sníh 5 hodin. Moje sázecí období přijde až kolem 20.5. Třešně ale už kvetou. Pozn. Jabloně a třešně mi kvetly dokonce i... celý příspěvek >
Jarne mraziky 2016, 28.4.2016
Bohužel do včera jsem byl hospitalizován a díky tomu mne mrazy minuly, snad se mi Vaše rouby ujmou. Obecně dle vlastní zkušenosti vím, že času je dost a nemá smysl někam spěchat, příroda to dožene. Samozřejmě, pokud někomu chcípne koza, 60 % lidí... celý příspěvek >
Jarne mraziky 2016, 28.4.2016
naprosto souhlasím, na vysazení je ještě čas(jak kde).
Slimáci, 27.4.2016
Toto dlouholeté téma zatím žádné revoluční řešení nepřineslo, pokusím se tedy nabídnout další metodu. Kromě indických běžců (nejsem na zahrádce každý den) a sbírání jednotlivě do kyblíků s vápnem (zahrádka moc velká), chemie mi sem nesmí, jsem... celý příspěvek >
Nákup ovocných stromků jižní Čechy, 8.3.2016
Fytos je kvalita, bohužel trochu dražší. Ale dávají velkoodběratelům docela slevy, pokuste se poptat v okolí, případně u nich, kdo odebírá stromky ve Vašem okolí, ušetříte cestu. Občas se stává, že při osobní návštěvě již určité odrůdy nemají. Lepší... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 8.3.2016 Obsahuje fotku
Mí čeští terieři zamlada docela stíhali, dnes již bohužel ne. Abych pravdu řekl, krtek není můj největší problém. Tím jsou hryzci, kteří se do nor následně nastěhují. Velkou naději jsem vkládal do různých petard, jen si nechci zamořit zahradu... celý příspěvek >
Jak pěstovat slivoně v 21 století? Lze se něčeho dopěstovat?, 1.1.2016
Vzhledem k tomu, že banánové plantáže se do doby sklízení plodů (nezralých) stříkají celkem 27 krát, ananas netuším, asi nejlepší by bylo založit plantáž konopí. Bohužel se kvalitní odrůdy prý špatně schání a navíc sklizeň bývá problematická -... celý příspěvek >
Třešně s velkými plody, 1.1.2016
Před vánoci jsem v Kauflandu zakoupil cca 30 ks abnormálně velkých plodů třešní z JAR (původní cena 340 Kč/kg, po slevě 100 Kč/kg), nyní je nechávám stratifikovat a na jaře je chci vysít na záhon. Mrzí mne, že jsem se nedomluvil s personálem obchodu,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika