Příspěvky uživatele - 89.33

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rebarbora, 2.6.2016
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda mohu již teď sbírat semena rebarbory, když odkvetla. Děkuji, L.
Hosta, Bohyška, 23.5.2016 Obsahuje fotku
Prosím, jak se jmenuje tento druh bohyšky? Děkuji. A.
Druh rozchodníku, 23.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím, jaký je to druh rozchodníku? Děkuji, A.
Kdo zná housenku?, 21.5.2016
Děkuji, četla jsem si o něm, užitečný teda moc není. Už vím, od čeho jsou díry na vrbách... A.
Meduňka, 21.5.2016
Dobrý den, taky jsem měla podezření na mrazíky. Zkusím sestříhat. Děkuji, hezkou sobotu. A.
Meduňka, 20.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý večer, mám na zahradě meduňku, ale její listy jsou poškozené, celkově vypadá nezdravě. Nevíte, čím to je? Děkuji. A.
Kdo zná housenku?, 20.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, zajímalo by mě, jaký motýl se vylíhne z této housenky. Děkuji, hezký večer. A.
Netřesky, 19.5.2016
Děkuji moc "-). Hezký den. A.
Netřesky, 19.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím, určí mi někdo, jak se přesně jmenují kultivar netřesků? Děkuji. Na druhé fotce bych potřebovala určit, zda je to popenec obecný nebo břečťanolistý, popř. jak se od sebe liší. Děkuji, A.
Název mateřídoušky, 18.5.2016
Děkuji, určitě máte pravdu. Žila jsem celou dobu ve špatném domnění. Mám ji již šest let, ale ještě nikdy nekvetla. Nevíte, čím to může být?
Název mateřídoušky, 18.5.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, dokáže prosím někdo určit přesný název mateřídoušky na obrázku? Lodyha je chloupkatá, listy na dotek jemné. Děkuji, A.
Co je to za keř?, 7.5.2016
Připomíná bobkovišeň. S.
Lišejník na javoru, 7.5.2016
Dobrý večer, jako dar jsme dostali vzrostlý strom, na jeho kmeni je lišejník. Je to na škodu? Případně, jak se jej zbavit? Děkuji předem za odpovědi. S.
Rostliny, které provoní malou zahradu, 15.3.2016
Krásně voní pustoryl (nepravý jasmín). E.
Velkoobchod rostlin v Polsku pro zahradníky, 4.3.2016
Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu, typ, na zahradnictví, popř. velkoobchod rostlin všeho druhu v Polsku poblíž Severní Moravy. Toto téma už jsem našel, ale moc mi nepomohlo. Děkuji předem. Zdenek
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika