Příspěvky uživatele - 43.161

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka HONDA HRG vs HRX - plech vs plast?, 9.5.2018 Obsahuje fotku
Po devíti letech jsem nezaznamenal žádné opotřebení nebo degradaci plastového šasi. Hydrostat taky funguje bez problémů, takže jsem maximálně spokojený.
Vari Honda GSV tarokuje, 7.7.2016
Mám 2 sekačky s motorem Honda, jednu mám 16 let a druhou 6 let a u žádné za celou dobu ani jeden problém s benzínem. Kupuju benzín natural 95, a vůbec neřeším kde. Pouze, jak mi řekl prodejce používám stabilizátor. Motor chytne hned a vůbec... celý příspěvek >
Jaký křovinořez na velkou plochu?, 7.7.2016
Na takovou plochu jedině značkovou techniku a čím vyšší výkon tím líp. Na obsah až tak nekoukejte, jsou na trhu stroje co mají obsah 52ccm a výkon jenom 1,4 kw a naopak mají obsah 40ccm a výkon třeba 2kw. Jděte se podívat na Stihl, Husqvarnu, ale... celý příspěvek >
Křovinořez na sekání trávy na pozemku, 24.5.2016 Obsahuje fotku
Ohledně výkonu, co si budeme povídat. Prostě výkon 1kw je na "křovinořez" málo. To je jenom taková kočka. A ohledně hluku má Honda UMK 435 akustický výkon 109 dB(A) a Stihl 360 C-E 110 dB(A). Což je bezpředmětné řešit. A ještě má antivibrační systém... celý příspěvek >
Koupě bubnové sekačky na louku 0,5 ha, 23.5.2016
Běžte k prodejci VARI a tam si vyberte typ který Vám padne do ruky. A motorem od Hondy nic neskazíte.
Model HRX Honda, 3.5.2016 Obsahuje fotku
Mám ji 5 let a nemohl jsem koupit lépe. Posbírá mokrou přerostlou trávu a koš napěchuje úplně celý. Ale většinou ji používám na mulčování, má 2 nože takže trávu uplně "rozšmelcuje" na prach a nic po ní nezůstane. Má plynulou regulaci mulčování a... celý příspěvek >
Serizeni volnobehu sekacka honda gcv 160, 28.4.2012
Na polohu  "želva" normálně nepracuje žádná sekačka. Už vám to tam máte psáno jednou.
Honda Vs. Briggs, 22.3.2012
Se vším v předcházejícim příspěvku souhlasím. Já mám stejný motor v sekačce HONDA HRX 537 HXEA a je to naprostá špička.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika